Hansgrohe - Seria RainSelect

(19 produktów)
i

Hansgrohe RainSelect to nowoczesna kolekcja produktów do montażu podtynkowego zapewniająca wiele możliwości aranżacji oraz łatwiejszy dostęp do wszystkich funkcji prysznica. W ofercie znajdziesz między innymi wiele modeli baterii termostatycznych i zestawów podtynkowych stworzonych z myślą o różnej ilości odbiorników.

Więcej informacji o Hansgrohe RainSelect

Termostaty podtynkowe z kolekcji RainSelect to modele uniwersalne, które możesz swobodnie łączyć z każdym prysznicem z oferty Hansgrohe. Asortyment dostępny w sklepie internetowym 123lazienka.pl obejmuje bogaty wybór wzorów i kolorów, w tym baterie termostatyczne w kolorze chromu lub wykonane z białego czy czarnego szkła o różnych kształtach. Łączy je wszystkie elegancki design, filigranowa forma oraz szereg innowacyjnych rozwiązań, w które zostały wyposażone. Jednym z nich jest technologia Select umożliwiająca sterowanie nawet 5 odbiornikami.

Baterie termostatyczne Hansgrohe RainSelect to urządzenia proste w montażu i obsłudze. Prezentowane w ofercie termostaty składają się z kilku elementów, w tym: pokrętła regulacji ilości wody, szklanych przycisków umożliwiających wybór konkretnych funkcji, wąskiego uchwytu przeznaczone do regulacji temperatury oraz zintegrowanego przyłącza z uchwytem na węża z główką prysznicową (wąż i główka nie są zawarte w zestawie). W ofercie znajdziesz również baterie termostatyczne do wanny z regulowanym zabezpieczeniem przed ustawieniem temperatury wody powyżej 40 stopni Celsjusza, które zachwycają nowoczesnym designem i klasyczną kolorystyką.

Hansgrohe RainSelect - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Stylowe łazienki to takie, które łączą w sobie elegancję z nowoczesnością. Myślisz, że nie da się osiągnąć takiego wystroju? Wszystko jest możliwe, jeśli tylko znasz metody, które stosują profesjonaliści. W projektowaniu istotny jest balans między kontrastem a pasującymi do siebie elementami. Sprawdź nasze wskazówki.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Czy wybór pomiędzy wanną a kabiną prysznicową zawsze musi być taki trudny? Nie, choć niełatwo jest określić, co będzie lepsze. Dużo tutaj zależy od indywidualnych potrzeb, a także metrażu wnętrza. Na szczęście powstały rozwiązania, które łączą atuty obu tych rozwiązań. Więcej dowiesz się na naszym blogu.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Jesteś osobą, która lubi zmieniać wnętrza? Jeśli tak, to z pewnością miałeś już niejednokrotnie do czynienia z remontem. Źle to wspominasz? Być może niewłaściwie się do tego zabierałeś. Ważne jest zaplanowanie wszystkiego przed rozpoczęciem prac. Budżet, organizacja pracy, a także kolejność wykonywanych zadań - wszystko to ma znaczenie.