Hansgrohe - Seria Sensoflex

(3 produktów)
i

Seria Hansgrohe Sensoflex obejmuje wysokiej jakości metalowe węże prysznicowe o różnych długościach. Szeroki wybór produktów z łożyskiem zapobiegającym skręcaniu pozwala na znalezienie takiego, który dopasujesz do swoich potrzeb.

Więcej informacji o Hansgrohe Sensoflex

Jak wybrać węża prysznicowego?

W wielu łazienkach zamiast wanny spotkać można się z kabiną prysznicową. Trudno się temu dziwić - zajmuje ona znacznie mniej miejsca, a jednocześnie jest w pełni funkcjonalna. Aby jednak możliwe stało się komfortowe jej użytkowanie, wyposażyć należy ją w stosowne akcesoria. Zalicza się do nich między innymi wąż prysznicowy. Dostępne na rynku produkty tego typu różnić mogą się od siebie całym szeregiem parametrów. Zalicza się do nich między innymi materiał wykonania.

Do czynienia możemy mieć z wężami prysznicowymi z oplotem metalowym oraz takim, do produkcji którego posłużono się tworzywem sztucznym. Do zalet pierwszych z nich zalicza się dużą trwałość i odporność na uszkodzenia. Do wyboru są modele z oplotem jedno- oraz dwuwarstwowym. Drugie z nich są odporne na rozwarstwianie, a co za tym idzie - kupując je można mieć pewność, że posłużą one przez wiele lat. Jeżeli chodzi natomiast o węże z tworzywa sztucznego, są one miękkie i nie rysują powierzchni kabiny prysznicowej.

Węże prysznicowe z kolekcji Hansgrohe Sensoflex

Szukając wysokiej jakości węży prysznicowych, warto zainteresować się serią Hansgrohe Sensoflex. Dostępne tu produkty różnić mogą się od siebie między innymi długością. Do wyboru są modele długie na 125, 160 oraz 200 centymetrów. Warto pamiętać, że wąż nie może być ani za krótki, ani zbyt długi. Pierwszy z nich może utrudniać komfortową kąpiel, drugi będzie się plątać, utrudniając branie prysznica.

Czym charakteryzują się węże prysznicowe z linii Hansgrohe Sensoflex ? Na uwagę zasługuje tutaj między innymi estetyczny wygląd z chromowaną powłoką. Węże wyposażone są w specjalne łożysko, które skutecznie zabezpiecza przed ich skręcaniem. Posiadają one także ochronę przed załamaniem. Węże z serii Sensoflex wykonane zostały z wysokiej jakości metalu. Doskonale komponować będą się one z innymi produktami z asortymentu marki Hansgrohe - bateriami prysznicowymi czy kabinami. Każdy z dostępnych tutaj produktów objęty jest 5-letnią gwarancją producenta.

Hansgrohe Sensoflex - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Stylowa łazienka to marzenie wielu z nas. Niektórzy obawiają się jednak, że połączenie elegancji i funkcjonalności jest niemożliwe. Nic bardziej mylnego. Poznaj wiodące trendy w świecie łazienek, naucz się metod aranżacyjnych i połącz ze sobą nowoczesne rozwiązania. Stworzenie stylowej łazienki jest prostsze, niż myślisz.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

W trakcie remontu łazienki często okazuje się, że nie ma możliwości na wstawienie i prysznica, i wanny. Co wtedy? Trzeba wybierać między jednym a drugim rozwiązaniem. Każde z tych elementów ma jednak wady i zalety. Połączenie funkcjonalności prysznica i wygody wanny jest jednak możliwe. Więcej dowiesz się na naszym blogu.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont łazienki niekoniecznie musi wiązać się z długimi godzinami spędzonymi na skuwaniu płytek i zamiataniu pyłu. Często można go przeprowadzić w sposób prosty, szybki i co najważniejsze - tani. Wszystko jest kwestią doboru odpowiednich produktów oraz poznania metod, którymi kierują się profesjonalne firmy.