Hansgrohe - Seria Shower

(1 produkt)
i

Zestawy wannowe z uchwytem, tuleją, rozetą i jednostką instalacyjną z serii Hansgrohe Shower zapewniają wnętrze nie tylko o doskonałym wyglądzie, ale i o wysokiej funkcjonalności. Wytrzymała konstrukcja umożliwia sprawne i bezproblemowe korzystanie przez wiele lat.

Więcej informacji o Hansgrohe Shower

Niezawodny zestaw wannowy Hansgrohe Shower

Hansgrohe to jeden z najbardziej znanych na świecie producentów armatury łazienkowej. Asortyment firmy jest niezwykle bogaty, co sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Poza wannami, kabinami prysznicowymi czy praktycznymi akcesoriami, w ofercie marki znaleźć można również funkcjonalne zestawy wannowe. To idealne rozwiązanie dla miłośników długich, relaksujących kąpieli, którym zależy na posiadaniu elementów wyposażenia łazienki tak estetycznych, jak i praktycznych.

Jakie elementy wchodzą w skład zestawu wannowego Hansgrohe Shower ? Są to: bateria termostatyczna, kołnierz mocujący, główka prysznicowa oraz wylewka wannowa. Do zalet kompletu zaliczyć można między innymi wysoki komfort użytkowania oraz łatwość montażu. Znajdujące się w zestawie elementy wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Posiadają one klasyczne, chromowane wykończenie, co sprawia, że świetnie prezentować będą się w każdej łazience.

Praktyczny komplet Hansgrohe Shower

W skład zestawu podtynkowego termostatycznego wchodzi bateria termostatyczna ShowerSelect, 2 odbiorniki (mogą być one wykorzystywane jednocześnie; sterowanie nimi odbywa się przy pomocy przycisków), wkład termostatyczny, zawór Start/Stop, uchwyt, rozeta, tuleja oraz jednostka instalacyjna. Komplet wyposażony jest w specjalne zabezpieczenie, które uruchamia się w momencie osiągnięcia temperatury 40 stopni Celsjusza. Przepływ w odejściu górnym wynosi 25 litrów na minutę, w dolnym - 23 litry.

W zestawie Hansgrohe Shower znaleźć można również główkę prysznicową o średnicy 110 milimetrów, która oferuje 3 rodzaje strumienia: Rain, Intense Rain oraz Turbo Rain (zmiana pomiędzy nimi odbywa się za pomocą przycisku). Pozwala to na dopasowanie go do indywidualnych potrzeb użytkownika. Maksymalny przepływ przy ciśnieniu na poziomie 3 barów wynosi 15 litrów na minutę. Główka posiada odizolowany korpus. Może ona współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody.

Hansgrohe Shower - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Zaprojektowanie łazienki w nowoczesny i stylowy sposób bez pomocy profesjonalistów jest możliwe. Jeśli znasz się choć trochę na urządzaniu wnętrz i potrafisz łączyć ze sobą style oraz kolory, to bez trudu stworzysz wnętrze marzeń. W projektowaniu pomaga również szeroka gama produktów dostępnych na rynku. Wskazówki znajdziesz w naszym artykule.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa i wanna są nieodłącznymi elementami łazienek. Trudno sobie wyobrazić bez nich to pomieszczenie, które ma służyć do higieny. Co jednak, jeśli nie możesz mieć jednego i drugiego? Musisz w końcu wybrać. Która opcja lepiej sprawdzi się u Ciebie? To zależy od budżetu oraz preferencji. Na naszym blogu znajdziesz informacje, które pomogą Ci podjąć decyzję.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Przez lęk przed remontem wielu z nas odkłada go tak długo, jak to tylko możliwe. Nie ma co jednak zwlekać, jeśli tylko dysponujesz odpowiednim budżetem. Chaosu i bałaganu można uniknąć, a przynajmniej je zminimalizować. Poznaj metody fachowców.