Hansgrohe - Seria ShowerSelect Glass

(10 produktów)
i

Połączenie eleganckiej kolorystyki ze szlachetnymi materiałami - tak najprościej można opisać wizualną stronę produktów z kolekcji Hansgrohe ShowerSelect Glass. Dodając do tego uniwersalny charakter i funkcjonalność, powstaje idealna bateria termostatyczna przeznaczona do montażu podtynkowego, która oferuje wiele możliwości aranżacji i niesamowity komfort podczas kąpieli.

Więcej informacji o Hansgrohe ShowerSelect Glass

Hansgrohe ShowerSelect Glass to wiele modeli baterii prysznicowych oraz wannowo-prysznicowych stworzonych z myślą o nowoczesnych wnętrzach. To wysokiej jakości produkty zwracające uwagę stylowym i eleganckim wykończeniem - ich wspólną cechą jest filigranowa forma, monochromatyczna kolorystyka oraz szlachetne materiały (chrom, szkło). Projektanci marki Hansgrohe zadbali jednak nie tylko o designerski wygląd, ale również o funkcjonalność prezentowanych urządzeń - każde z nich podniesie komfort codziennej kąpieli na wysoki, niespotykany do tej pory poziom.

Maksymalną funkcjonalność i wygodę gwarantują innowacyjne rozwiązania technologiczne, które zostały zastosowane w produktach pochodzących z kolekcji Select. Jednym z nich jest wygodny przycisk umożliwiający szybką i intuicyjna zmianę odbiornika - w części prezentowanych modeli zastosowano również niewielkie pokrętło, dzięki któremu ustawisz optymalną temperaturę wody podczas kąpieli. Baterie termostatyczne Hansgrohe zostały również wyposażone w zawór start/stop oraz regulowane zabezpieczenie w przypadku gdy temperatura wody przekracza 40 stopni Celsjusza. Każda z nich sprzedawana jest w zestawie z niezbędnymi do prawidłowego montażu akcesoriami, w tym: rozetą w wybranym kolorze, wygodnym uchwytem oraz jednostką instalacyjną.

Hansgrohe ShowerSelect Glass - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Nowoczesna łazienka łączy w sobie elegancję z funkcjonalnością. Myślisz, że to niemożliwe? Możesz stworzyć piękne i praktyczne wnętrze, jeśli tylko zrozumiesz metodę działania aranżerów. Poznaj wiodące trendy wnętrzarskie, które opisaliśmy na naszym blogu. Dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze i będziesz mieć nie lada frajdę z samodzielnego projektowania.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Gdybyśmy żyli w świecie idealnym, to każdy z nas miałby w domu zarówno kabinę prysznicową, jak i wannę. Niestety, tak nie jest i często musimy wybierać pomiędzy jednym a drugim. Kluczowe znaczenie ma tutaj metraż oraz budżet. Wanna jest wygodna, zajmuje jednak więcej miejsca. Z drugiej strony prysznic to oszczędność wody. Więcej informacji znajdziesz na naszym blogu.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont łazienki jest nieunikniony. Wraz z jej eksploatacją wszystko niszczeje. Trzeba będzie wymienić armaturę, sanitariaty, a może nawet kafelki. Po nocach śnią Ci się już koszmary o wszechobecnym brudzie, bałaganie i chaosie? Zaoszczędzisz sobie nerwów, jeśli tylko dobrze się przygotujesz do remontu.