Hansgrohe - Seria ShowerTablet Select

(17 produktów)
i

Kolekcja Hansgrohe ShowerTablet Select powstała z myślą o osobach poszukujących stylowych i funkcjonalnych rozwiązań do swojej łazienki. W ofercie znajdziesz między innymi baterie prysznicowe i wannowo-prysznicowe z wygodnymi półkami oraz wysokiej jakości elementy podtynkowe do montażu termostatu.

Więcej informacji o Hansgrohe ShowerTablet Select

Hansgrohe ShowerTablet Select to nowoczesna kolekcja baterii łazienkowych w której główną rolę odgrywa wygodna i funkcjonalna półka - motyw przewodni całej serii. To stylowe i praktyczne rozwiązanie sprawdzi się w każdej łazience, szczególnie w takiej o niewielkich rozmiarach. W ofercie marki Hansgrohe znajdziesz dwa rodzaje baterii - modele prysznicowe oraz wannowo-prysznicowe wykonane z wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów w uniwersalnym odcieniu chromu. Każdy z nich przeznaczony jest do montażu natynkowego i został wyposażony w szereg innowacyjnych rozwiązań, które odczuwalnie podniosą komfort codziennej kąpieli.

Jednym z nich jest wygodny przycisk Select, od którego wzięła nazwę cała kolekcja, i który umożliwia szybką oraz intuicyjną zmianę odbiornika. Baterie termostatyczne Hansgrohe posiadają również pokrętła regulujące temperaturę wody oraz dodatkowe zabezpieczenie przed zbyt wysoką temperaturą strumienia wody przekraczającą 40 stopni Celsjusza. Część modeli została również wyposażona w zawór zwrotny oraz komfortowy tłumik szumów. Każdy z prezentowanych produktów został objęty 5 letnią lub 10 letnią gwarancją producenta (zależnie od modelu) i sprzedawany jest w zestawie z niezbędnymi do prawidłowego montażu akcesoriami.

Hansgrohe ShowerTablet Select - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Mała łazienka może być jednocześnie elegancka i stylowa. Kluczowe w projektowaniu pomieszczenia jest odpowiedni dobór kolorów, które nadają kontrastu i optycznie zwiększają przestrzeń. Poznaj sposoby na połączenie ze sobą elementów wyposażenia wnętrza oraz stylowych kolorów.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Jesteś zmęczony po całym dniu i chcesz wziąć kąpiel? Co wybierzesz? Relaks w wannie czy szybki prysznic? Nie możesz się zdecydować i najchętniej połączyłbyś oba rozwiązania? Na rynku dostępne są alternatywne rozwiązania, które rozwiązują ten problem. Przeczytaj nasz artykuł i poznaj atuty wanny i kabiny prysznicowej.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Najgorsze, co jest związane z remontem, to ewentualne uszkodzenia i bałagan. Unikniesz tych rzeczy, jeśli tylko dobrze zaplanujesz renowację swojej łazienki. Poznaj metody fachowców, które pozwalają na zabezpieczenie mebli i akcesoriów przed uszkodzeniami oraz zbieraniem kurzu.