Hansgrohe - Seria ShowerTablet Select 300

(0 produktów)
i

Produkty z serii Hansgrohe ShowerTablet Select 300 zostały wykonane z myślą o nowoczesnych i funkcjonalnych łazienkowych wnętrzach. Ich wytrzymała konstrukcja zapewnia prawidłowe i bezproblemowe działanie przez długi czas.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Hansgrohe ShowerTablet Select 300

Jak wybrać idealną baterię łazienkową?

Bez względu na to, czy w łazience znajduje się wanna, czy kabina prysznicowa, zadbać należy o wyposażenie jej w stosowną baterię. Na wybór takiego produktu warto przeznaczyć nieco więcej czasu, a to ze względu na fakt, iż korzystać będziemy z niego każdego dnia. Idealna bateria to taka, która wykonana została z wysokiej jakości materiałów i jest trwała, odporna na uszkodzenia oraz łatwa w utrzymaniu w czystości.

Baterie prysznicowe podzielić można na 2 główne rodzaje: natynkowe (nazywane również naściennymi) oraz podtynkowe. Pierwsze z nich montowane są bezpośrednio do ujęcia wodnego. Drugie charakteryzują się natomiast estetyczniejszym wyglądem, a to ze względu na fakt, iż wszystkie elementy montażowe zostają ukryte. Na wierzchu pozostaje wyłącznie wylewka, maskownica oraz dźwignia. Podobny podział występuje w przypadku baterii nawannowych. Dodatkowo do wyboru jest tutaj ich wersja stojąca oraz wyposażona w termostat.

Funkcjonalne baterie z kolekcji Hansgrohe ShowerTablet Select 300

Jakiego rodzaju produkty znaleźć można w serii Hansgrohe ShowerTablet Select 300 ? Jest to między innymi jednouchwytowa bateria wannowa natynkowa o długości 19,2 centymetra. Wyposażona jest ona we wkład termostatyczny, zawór Start/Stop, zabezpieczenie w momencie osiągania temperatury na poziomie 40 stopni Celsjusza, regulowane ograniczenie temperatury, odizolowany korpus, tłumiki szumów, zawór zwrotny oraz filtry w przyłączach. Bateria obsługuje 2 odbiorniki. Przepływ przyłącza główki przy ciśnieniu 3 bary wynosi tu 16 litrów na minutę, a wylewki wannowej - 20 litrów na minutę. Bateria wyposażona jest w praktyczną półkę z wytrzymałego szkła hartowanego, na której postawić można ulubione kosmetyki.

Nie mniej praktyczna jest bateria wannowo-prysznicowa Hansgrohe ShowerTablet Select 300 . Wyposażona jest ona w innowacyjną technologię AirPower, która pozwala na ograniczenie ilości zużywanej wody. Technologia QuickClean umożliwia natomiast łatwe usuwanie kamienia.

Hansgrohe ShowerTablet Select 300 - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Czy mała łazienka może być jednocześnie stylowa i elegancka? Dobierając odpowiednie kolory ścian, optycznie powiększysz swoją przestrzeń. Mały metraż wyposaż w niewielkie akcesoria, które idealnie będą ze sobą kontrastować. Poznaj metody aranżacji wnętrz i trendy łazienkowe.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wolisz odprężyć się w wannie, czy wziąć szybki, odświeżający prysznic? Najlepiej połączyłbyś atuty obu tych rozwiązań? Na rynku dostępne są takie modele! Wanna z natryskiem lub prysznic z hydromasażem, pozwolą Ci na połączenie zalet obu urządzeń. Więcej szczegółów znajdziesz na naszym blogu.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont łazienki wiąże się z bałaganem, a czasami także uszkodzeniami mebli, które znajdują się w pomieszczeniu. Poza planowaniem budżetu czy organizacją pracy, w trakcie renowacji łazienki zadbaj o dobre zabezpieczenie. Pozwoli Ci to uniknąć uszkodzeń czy zanieczyszczeń wnętrza. Poznaj te metody na naszym blogu.