Hansgrohe - Seria Talis S² Variarc

(4 produktów)
i

Firma Hansgrohe wraz ze swoją kolekcją Talis S² Variarc udowadnia, że armatura kuchenna może być jednocześnie stylowa i praktyczna. Jeśli szukasz baterii sanitarnej dostosowanej do różnorodnych potrzeb koniecznie zapoznaj się z produktami z tej serii.

Więcej informacji o Hansgrohe Talis S² Variarc

Kiedy mowa o bateriach sanitarnych, zazwyczaj największą uwagę skupia się na bateriach przeznaczonych do łazienki, nie można zapomnieć o bateriach kuchennych. Tak jak w łazience, w kuchni odpowiednia bateria jest elementarnym fragmentem wyposażenia, istotnym do zachowania odpowiedniej higieny podczas obróbki jedzenia. Z tego powodu firma Hansgrohe stworzyła kolekcję Talis S² Variarc przeznaczone tylko do kuchni. Kolekcja ta obejmuje jedynie baterie jednouchwytowe, dopasowane do różnych potrzeb i oczekiwań. Dlatego wśród produktów Talis S² Variarc znajdziesz zarówno baterie z wyciąganą wylewką, jak i te których wylewka posiada możliwość obrotu, zaś funkcja ComfortZone pozwoli na zamontowanie baterii na odpowiedniej wysokości odpowiadającej indywidualnym potrzebom. Kolekcja zawiera także baterie sanitarne ze specjalnie dostosowanym zaworem, do którego można podłączyć pralkę lub zmywarkę. Oprócz walorów technicznych uwagę przykuwa również minimalistyczna estetyka poszczególnych baterii oraz chromowane wykończenie, co wygląda bardzo efektownie. Co istotne, elementy z tej kolekcji łatwo utrzymać w czystości, dzięki opcji QuickClean ułatwiającej usuwanie kamienia z powierzchni. Zachęcamy do skorzystania z oferty!

Hansgrohe Talis S² Variarc - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Zawsze zazdrościłeś znajomym pięknych i eleganckich łazienek? Teraz możesz mieć swoją. Zaprojektuj łazienkę w stylowy sposób. Połącz elegancję z funkcjonalnością i prostotą. To naprawdę łatwe, dzięki szerokiej gamie produktów dostępnych na rynku. Dobierz kolory, akcesoria i dekoracje, i stwórz nowoczesną łazienkę marzeń.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Czy lepsza jest wanna, czy może prysznic? Tak naprawdę nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Wszystko zależy od tego, czego potrzebujesz. Wanna jest wygodniejsza, a prysznic bardziej funkcjonalny. Chciałbyś połączyć oba te rozwiązania? Wbrew pozorom to możliwe, zajrzyj na nasz blog.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont to czas, kiedy w domu panuje bałagan. Można go jednak zminimalizować, wymaga to tylko odpowiedniego przygotowania. Zabezpiecz pomieszczenie przed osiadającym kurzem i uszkodzeniami tak jak prawdziwi fachowcy. Dzięki temu renowacja łazienki przebiegnie bezproblemowo.