Hansgrohe - Seria Talis E2

(0 produktów)
i

Wyposażenie łazienkowe z serii Hansgrohe Talis E2 zostało zaprojektowane z myślą o dowolnym typie wnętrza. Wytrzymała konstrukcja baterii wannowych i umywalkowych z tej kolekcji zapewnia prawidłowe funkcjonowanie przez długi czas.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Hansgrohe Talis E2

Funkcjonalne baterie Hansgrohe Talis E2

Hansgrohe to znana niemiecka firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, w asortymencie której znaleźć można między innymi różnego rodzaju baterie. Przykładem może być model umywalkowy, który charakteryzuje się gustownymi krawędziami i cieszącymi oko krągłościami. Bateria ta stanowi idealne rozwiązanie dla miłośników łazienek, które są zarówno eleganckie, jak i przytulne. Jest to model stojący, ze stałą wylewką oraz perlatorem. Zestaw odpływowy tworzy tutaj korek automatyczny oraz cięgło. Bateria posiada klasyczne, chromowane wykończenie.

Kolejna propozycja z serii Hansgrohe Talis E2 to 3-otworowa bateria wannowa, która przeznaczona jest do montażu na brzegu wanny. W skład zestawu wchodzą następujące elementy: główka prysznicowa, zawór zwrotny, mieszacz ceramiczny, uchwyt, przełącznik ciśnieniowy, rozety i wylewka wannowa wraz z przełącznikiem. Bateria ta posiada strumień normalny. Współpracować może ona z przepływowymi podgrzewaczami wody. Produkt objęty jest 5-letnią gwarancją producenta.

Baterie Hansgrohe Talis E2 dla wymagających

W kolekcji Hansgrohe Talis E2 znaleźć można nie tylko baterie umywalkowe oraz wannowe. Dostępne są tutaj również wysokiej jakości modele bidetowe. Bidet jest elementem wyposażenia, który coraz częściej spotkać można w aranżacjach współczesnych łazienek. Pozwala on na szybkie i wygodne odświeżenie się bez konieczności brania prysznica.

Czym charakteryzuje się bateria z serii Hansgrohe Talis E2 ? Wyposażona jest ona w 1 uchwyt i posiada perlator z przegubem kulowym. Element ten pozwala na ograniczenie zużycia wody, a co za tym idzie - obniżenie rachunków. Strumień wypływający z wylewki osiąga prędkość 5 litrów na minutę przy ciśnieniu na poziomie 3 bar. Model ten jest kompatybilny z przepływowymi podgrzewaczami wody. Posiada on mieszacz ceramiczny i klasyczne, chromowane wykończenie. Decydując się na kupno jednej z baterii marki Hansgrohe można mieć pewność, że posłużą one przez wiele lat, będąc w pełni niezawodne i ciesząc oko.

Hansgrohe Talis E2 - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Stylowa łazienka to pomieszczenie, w którym odpręża się nie tylko Twoje ciało, ale również zmysły. To przestrzeń, w której wszystko jest do siebie dopasowane. Taki efekt osiągniesz, jeśli połączysz dobre produkty z modnymi rozwiązaniami. Kieruj się metodami, które od lat stosują profesjonaliści.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kiedy projekt Twojej łazienki jest już na ukończeniu, pozostaje kwestia doboru armatury. To nie jest tak proste, jak mogłoby się zdawać. Wanna wiąże się często z zajęciem dużej przestrzeni, pozwala jednak na relaks. Prysznic jest mały, ale pozwala tylko na szybką kąpiel. Co wybrać?

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont łazienki nie musi być straszny dla Twojej rodziny, jeżeli wszystko zaplanujecie. Przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac, sporządźcie kosztorys i plan projektu. Zadbajcie także o zabezpieczenie mebli, podłóg i ścian, aby nie zostały uszkodzone. Po więcej porad zajrzyj do naszego artykułu.