Hansgrohe - Seria Talis Select E

(1 produkt)
i

Kolekcja baterii łazienkowych Talis Select E to wzbogacona o kolejne, bardzo nowoczesne rozwiązania techniczne seria armatury z oferty firmy Hansgrohe. Dawna, stylowa estetyka w połączeniu z nowym systemem Smart to doskonały wybór dla Twojej łazienki!

Więcej informacji o Hansgrohe Talis Select E

Seria Talis Select E jest pewnego rodzaju rozszerzeniem kolekcji Talis E oferowanej przez firmę Hansgrohe. Talis Select E przejmuje od swojej poprzedniczki estetykę i funkcjonalność, jednak wzbogaca baterie o nowe rozwiązania technologiczne, które nie tylko uprzyjemniają kąpiel, ale również pozwalają na dużą oszczędność wody. Poza dostępną w klasycznych modelach opcją EcoSmart, baterie z tej kolekcji charakteryzuje korzystanie z najnowszego systemu Select. Technologia ta zdecydowanie ułatwia korzystanie z prysznica – zamiast martwić się odpowiednim ustawieniem gałki odpowiedzialnej za przepływ wody, co nie jest takie łatwe, gdy ma się mokre ręce. Można wtedy skorzystać z prostego przycisku. Jedno kliknięcie nie tylko włącza i wyłącza strumień, ale również reguluje jego intensywność – w zależności od preferencji można wybrać delikatny, silny lub skoncentrowany strumień. Należy jednak zauważyć, że mimo nowych technologii baterię Talis Select E wciąż posiadają te właściwości, za które pokochali je nasi klienci. Bez wątpienia jest wśród nich estetyka – minimalizm poszczególnych elementów, łagodnie zaokrąglone krawędzie oraz blask chromowej pokrywy doskonale wpasują się w wystrój każdej łazienki. Niewątpliwą zaletą takiej estetyki jest fakt, że baterie w tym typie bardzo łatwo utrzymać w czystości – rzadko osadza się na nich kamień, a poza tym mycie ich zajmuje niewiele czasu.

Hansgrohe Talis Select E - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Urządzasz łazienkę w nowy sposób? Zaprojektuj ją stylowo i elegancko. Dzięki temu stanie się ona prawdziwą oazą relaksu, w którym odpoczywać będzie nie tylko Twoje ciało, ale również zmysły. Przemyśl dobrze wybór akcesoriów i armatury do łazienki, a także styl, w jakim chcesz ją stworzyć.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Jesteś na etapie końcowym projektowania łazienki i zadajesz sobie pytanie - wanna czy prysznic? Nie tylko Ty masz ten dylemat. Prysznic kusi funkcjonalnością i prostotą, a wanna wygodą i możliwością zażywania relaksujących kąpieli. Spróbuj połączyć oba te rozwiązania dzięki nowoczesnej armaturze dostępnej na rynku.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

W Twojej głowie zrodziła się właśnie nowa koncepcja na remont łazienki, ale masz obawy? Skoncentruj się na stworzeniu szczegółowego planu, który pozwoli Ci zaoszczędzić czas, nerwy i pieniądze. Poznaj metody, które stosują ekipy remontowe i wyremontuj łazienkę bez stresu. Sprawdź szczegóły na naszym blogu.