Hansgrohe - Seria Talis Select S

(16 produktów)
i

Niemiecka firma Hansgrohe po raz kolejny pokazuje, że estetyczny wygląd armatury może iść w parze z nowoczesnymi rozwiązaniami. Kolekcja Talis Select S to nowa wersja stylowych, a jednocześnie korzystnych dla środowiska baterii w cenach na każdą kieszeń.

Więcej informacji o Hansgrohe Talis Select S

W klasycznej kolekcji Talis S wyprodukowanej przez Hansgrohe uwagę przykuwa szczególnie design. Stożkowy korpus baterii oraz jej smukły uchwyt nadają armaturze unikatowego stylu, zaś chromowana pokrywa perfekcyjnie zgrywa się ze standardową bielą reszty elementów łazienki. Oczywiście, estetyka i dopasowanie do reszty elementów pomieszczenia są ważne podczas wyboru baterii sanitarnej, jednak istotą tego sprzętu, niezależnie od tego, czy jest on przeznaczony do łazienki albo kuchni, jest funkcjonalność. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma Hansgrohe poszerzyła swoją kolekcję tworząc unikatową serię Talis Select S. Jak sama nazwa wskazuje kolekcja ta została ubogacona o system Select, która znacznie ułatwia obsługę poszczególnych elementów. Zamiast kręcenia gałką i nieprecyzyjnego ustawiania strumienia wody, funkcja ta oferuje prosty przycisk, który nie tylko jest odpowiedzialny za włączanie i wyłączanie baterii, ale również intensywność strumienia wody. Jeśli zależy Ci na mocnym strumieniu lub na delikatnym deszczyku, funkcja ta ułatwi osiągnięcie odpowiednich warunków dla komfortowej kąpieli. Oprócz funkcji Select modele z tej kolekcji wyposażone są w inne systemy wykorzystywane również w poprzednich seriach, jak na przykład ComfortZone pozwalające na dopasowanie przestrzeni między armaturą, czy EcoSmart ograniczające zużycie wody i energii, a w efekcie zmniejszające negatywny wpływ na środowisko.

Hansgrohe Talis Select S - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Stylowa łazienka jest miejscem, w którym się zrelaksujesz. To właśnie dlatego tak wielu z nas o niej marzy. Jak jednak osiągnąć taki wystrój? Ważne jest dobranie do siebie pasujących produktów oraz kolorów, które nadadzą niepowtarzalnego charakteru wnętrzu. Poszukaj inspiracji i poznaj panujące trendy, czytając nasz blog.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wielu z nas chciałoby połączyć ze sobą cechy wanny oraz prysznica. Nic w tym dziwnego, w końcu obie mają swoje zalety. Czy jest to jednak możliwe? Oczywiście, że tak. Istnieją rozwiązania, które pozwalają na połączenie zalet wanny i prysznica. Więcej informacji znajdziesz na naszym blogu.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Czeka Cię remont łazienki, ale na samą myśl o tym zaczynasz się stresować? Prace mogą zająć dużo czasu, wiążą się z wydatkami i bałaganem… Wiele nerwów zaoszczędzisz, jeśli zlecisz remont fachowej ekipie. Warto jednak nawet wtedy dobrze się do niego przygotować. Zabezpiecz pomieszczenie, zaplanuj budżet, a nic Cię nie zaskoczy.