Hansgrohe - Seria Unica

(29 produktów)
i

W kolekcji Unica oferowanej przez firmę Hansgrohe znajdziesz szeroki wybór drążków prysznicowych, które zapewnią Tobie i Twoim bliskim bezpieczeństwo oraz stabilność podczas kąpieli. Drążki będą doskonałym uzupełnieniem wystroju wnętrza.

Więcej informacji o Hansgrohe Unica

Jeśli jesteś posiadaczem kabiny prysznicowej to koniecznie rozważ instalację drążka prysznicowego. Tego typu sprzęt jest niezbędny, gdy w Twoim domu mieszka osoba starsza, jednak może okazać się nieoceniony również w przypadku kontuzji utrudniającej Ci stabilne stanie. Firma Hansgrohe, obecna na rynku armatury już od ponad stu lat, ma w swojej ofercie kolekcję drążków prysznicowych Unica, która bez wątpienia spełni Twoje oczekiwania. Warto zwrócić uwagę na solidną budowę drążków z tej serii – ich wytrzymałość sprawia, że są w stanie znieść nawet bardzo duże obciążenie, przez co mogą z nich korzystać również osoby z dużą nadwagą. Zakup modeli z tej serii to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa i komfortu, ale też trafionej inwestycji. W przeciwieństwie do większości drążków prysznicowych, te z kolekcji Unica nie pełnią jedynie funkcji pomocniczej, a dopełniają wystrój pomieszczenia. Wykonane z mosiądzu drążki zostały pokryte łatwym w czyszczeniu i bardzo estetycznym chromem, zaś samo wzornictwo drążka jest nowoczesne i stylowe. W kolekcji Unica znajdują się zarówno klasyczne drążki pionowe, jak i te mniejsze, poziome, które mogą zostać wykorzystane również jako podpórki do stóp. Gwarantujemy najwyższą jakość w przystępnej cenie.

Hansgrohe Unica - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Projektowanie łazienki w stylowy sposób jest proste i przyjemne, jeśli tylko wiesz, jak odpowiednio zaaranżować wnętrze. Aby łazienka była piękna i elegancka, zapoznaj się z modnymi stylami. Dobór kolorów i odpowiednich akcesoriów nada jej niepowtarzalnego klimatu, którego będą zazdrościć inni.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wanna lub prysznic muszą znaleźć się w każdej łazience. Jednak co w przypadku, w którym montaż obu armatur jest niemożliwy? Trzeba będzie wybierać jedną z nich. Nie jest to jednak takie proste. Na co należy zwracać uwagę przy wyborze armatury łazienkowej? Podpowiadamy na naszym blogu.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont łazienki to niełatwe zadanie, ale często nieuniknione. Kurz, brud i chaos, a także przypadkowe uszkodzenia - można tego uniknąć dzięki odpowiedniemu przygotowaniu. Fachowcy zawsze zabezpieczają pomieszczenie przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. Poznaj ich metody na naszym blogu.