Filtruj (7 products)

Cena

255,00 zł - 1 695,00 zł

Ideal Standard

(7 produktów)
i

Ideal Standard to firma z branży łazienkowej, która działa od 1972 roku, ciesząc się popularnością i uznaniem klientów. To producent artykułów sanitarnych najwyższej jakości, które są niezwykle użyteczne i zarazem idealnie wpisują się w nowoczesny design. W asortymencie marki znajdują się również wanny, kabiny, ceramika obiektowa, armatura termostatyczna, umywalki, akcesoria i lustra. W naszej ofercie znajdziesz wiszące miski WC i stelaże, a także deski sedesowe. To solidne i niezawodne produkty wykonane w trosce o najmniejsze detale.

Więcej informacji o Ideal Standard

Priorytetem marki od samego początku działalności jest zaspokajanie oczekiwań klientów i dostarczanie im kompleksowych rozwiązań, dzięki którym będą mogli cieszyć się funkcjonalną i efektowną łazienką. Tworząc asortyment, firma korzysta z najlepszych materiałów. Nie bez znaczenia jest też doświadczenie kadry, która ma na względzie osiągnięcie jakości o najwyższym standardzie. Komfort i niezawodność to jedne z najważniejszych priorytetów Ideal Standard – rozwiązania sanitarne rekomendowane przez producenta pozostają w nienagannym stanie technicznym przez długie lata.

Kompleksowe rozwiązania Ideal Standard

Marka Ideal Standard stosuje kompleksowe rozwiązania łazienkowe, skupiając się na najnowszych osiągnięciach techniki. Wszystkie urządzenia sanitarne producenta są odzwierciedleniem najnowszych trendów w zakresie aranżacji i idealnie wpisują się łazienkowe wnętrza. Wszystkie produkty i akcesoria tworzone przez Ideal Standard pozwolą Ci stworzyć elegancką i komfortową łazienkę bez względu na jej wymiary i styl, w którym zechcesz urządzić pomieszczenie. Producent czerpie z klasycznych rozwiązań, a zarazem uzupełnia je o innowacyjne technologie i nowoczesny design. Marka patrzy na łazienkę całościowo – wychodząc z założenia, że powinna dobrze się prezentować i służyć kolejnym pokoleniom użytkowników, ciesząc ich oczy i satysfakcjonującą użytecznością. Według producenta każdy może mieć idealną, wymarzoną łazienkę, w odpowiednim dla siebie standardzie. Lekkość, struktura, solidne materiały i wykończenia – oto cechy charakterystyczne marki!

Technologie Click i IdealBlue

Choć asortyment producenta Ideal Standard jest szeroki i obejmuje wyposażenie od umywalek i toalet po wanny i baterie, Ideal Standard skupia się przede wszystkim na podwieszanych miskach WC i stelażach podtynkowych, które umożliwiają montaż tego typu armatury. Projektowanie i produkcja funkcjonalnych i estetycznych rozwiązań to znaki rozpoznawcze marki. To ona stworzyła rozwiązanie w postaci głowicy ceramicznej, dzięki której skończyło się kapanie z baterii. Ponadto wprowadziła technologię Click i system IdealBlue, które umożliwiają oszczędzanie wody i energii w armaturze.

Priorytet producenta? Łazienka ma być miejscem relaksu, przyjemności, orzeźwienia, zabawy, a zarazem użytecznym domowym pomieszczeniem – bezpiecznym, komfortowym, służącym celom higienicznym. Ideal Standard tworzą profesjonaliści, którzy są ekspertami w dziedzinie ergonomii łazienki – wszystkie rozwiązania są przez nich projektowane i tworzone przede wszystkim przez pryzmat użytkownika, opierają się na poszukiwaniu balansu i równowagi pomiędzy formą oraz funkcją. Proste, niezawodne, użyteczne, ładne – takie są wyroby, które znajdziesz w asortymencie firmy.

IDEAL STANDARD - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Projektowałeś kiedyś łazienkę? Jeśli nie, to warto jest się do tego najpierw odpowiednio przygotować, zapoznając się z obowiązującymi trendami oraz sposobami aranżacji. Nowoczesne projektowanie to odpowiednie dobieranie barw oraz pasujących do siebie akcesoriów i dodatków. Więcej wskazówek znajdziesz na naszym blogu.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Co zrobić, jeśli nie możesz pozwolić sobie na wannę i prysznic w swojej łazience? Trzeba wybrać jedno z tych rozwiązań. Wanna jest zdecydowanie dla tych, którzy szukają wygody. Prysznic zaś dla osób, które wolą szybkie kąpiele. Na tym etapie wybór jednak się nie kończy. Sprawdź, na co jeszcze zwrócić uwagę.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont łazienki jest uciążliwy przez wzgląd na wszechobecny bałagan. Można go jednak zminimalizować, jeśli korzystasz z odpowiednich metod, produktów czy zabezpieczeń. Jeśli uważasz, że samodzielnie nie poradzisz sobie z remontem - poproś o pomoc fachowców. Dowiedz się, jak zaplanować remont łazienki.