Kabiny prysznicowe z brodzikiem

(69 produktów)
i

Chcesz zaoszczędzić miejsce w łazience? Nad popołudniowy relaks w wannie przekładasz funkcjonalność i wygodę? W takim razie rozwiązanie, jakim jest natrysk, jest dla Ciebie wręcz idealne. W naszym sklepie 123lazienka.pl możesz skompletować poszczególne elementy tworząc wymarzone miejsce kąpieli lub postawić na gotowe rozwiązania, jakimi są kabiny prysznicowe z brodzikiem. Jesteśmy przekonani, że te modele przypadną Ci do gustu. Sprawdź koniecznie pozostały asortyment naszego sklepu 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Kabiny prysznicowe z brodzikiem

123lazienka.pl - Opis kategorii

Kabiny prysznicowe z brodzikiem, czyli produkty dla najbardziej wymagających klientów

Nie ulega wątpliwości, że prysznic najczęściej wybierany jest z uwagi na zajmowanie niewielkiej przestrzeni w porównaniu do klasycznych wanien. Stwarza to także wiele możliwości aranżacyjnych, zastosowania większej ilości szafek, czy bardziej nowoczesnego sprzętu. Jeśli i Ty jesteś fanem szybkich, gorących kąpieli pod prysznicem, to koniecznie zaopatrz się w kabinę prysznicową z brodzikiem w naszym sklepie 123lazienka.pl. Dlaczego to właśnie te modele powinny Cię zainteresować? W pełni skomponowane zestawy kabiny z brodzikiem to przede wszystkim wygoda i atrakcyjna cena, która jest bardzo ważna, szczególnie podczas gruntownego remontu. Dodatkowo każdy z wyrobów ma wiele zalet. Sprawdź je wszystkie!

Funkcjonalności kabin prysznicowych z brodzikiem od 123lazienka.pl

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasza oferta była kompleksowa i pełna wariantów. Tym samym w naszym sklepie możesz zamówić kabinę prysznicową z brodzikiem uniwersalną lub stworzoną do montażu po prawej, lub lewej stronie. Dysponujemy również modelami z drzwiami uchylnymi, a także przesuwnymi, które nie zabierają dodatkowej przestrzeni, są to zatem produkty idealne do małych łazienek w bloku. O różnorodność zadbaliśmy na poziomie szkła (przezroczyste, grafitowe, szronione ), jak również w odniesieniu do rodzaju produktu (kabina z brodzikiem kwadratowa, prostokątna i półokrągła). Nie ograniczamy Cię również, jeśli chodzi o wymiary. Dłuższy bok brodzika może mieć od 70 do 190 cm, a krótszy od 70 do 120 cm. Do swoich wymagań możesz także dopasować wysokość brodzika, który może mieć o 3 do 20 cm.