Kabiny prysznicowe z brodzikiem

(542 produktów)
i

Chcesz zaoszczędzić miejsce w łazience? Nad popołudniowy relaks w wannie przekładasz funkcjonalność i wygodę? W takim razie rozwiązanie, jakim jest natrysk, jest dla Ciebie wręcz idealne. W naszym sklepie 123lazienka.pl możesz skompletować poszczególne elementy tworząc wymarzone miejsce kąpieli lub postawić na gotowe rozwiązania, jakimi są kabiny prysznicowe z brodzikiem. Jesteśmy przekonani, że te modele przypadną Ci do gustu. Sprawdź koniecznie pozostały asortyment naszego sklepu 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Kabiny prysznicowe z brodzikiem

Kabiny prysznicowe z brodzikiem, czyli produkty dla najbardziej wymagających klientów

Nie ulega wątpliwości, że prysznic najczęściej wybierany jest z uwagi na zajmowanie niewielkiej przestrzeni w porównaniu do klasycznych wanien. Stwarza to także wiele możliwości aranżacyjnych, zastosowania większej ilości szafek, czy bardziej nowoczesnego sprzętu. Jeśli i Ty jesteś fanem szybkich, gorących kąpieli pod prysznicem, to koniecznie zaopatrz się w kabinę prysznicową z brodzikiem w naszym sklepie 123lazienka.pl. Dlaczego to właśnie te modele powinny Cię zainteresować? W pełni skomponowane zestawy kabiny z brodzikiem to przede wszystkim wygoda i atrakcyjna cena, która jest bardzo ważna, szczególnie podczas gruntownego remontu. Dodatkowo każdy z wyrobów ma wiele zalet. Sprawdź je wszystkie!

Funkcjonalności kabin prysznicowych z brodzikiem od 123lazienka.pl

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasza oferta była kompleksowa i pełna wariantów. Tym samym w naszym sklepie możesz zamówić kabinę prysznicową z brodzikiem uniwersalną lub stworzoną do montażu po prawej, lub lewej stronie. Dysponujemy również modelami z drzwiami uchylnymi, a także przesuwnymi, które nie zabierają dodatkowej przestrzeni, są to zatem produkty idealne do małych łazienek w bloku. O różnorodność zadbaliśmy na poziomie szkła (przezroczyste, grafitowe, szronione ), jak również w odniesieniu do rodzaju produktu (kabina z brodzikiem kwadratowa, prostokątna i półokrągła). Nie ograniczamy Cię również, jeśli chodzi o wymiary. Dłuższy bok brodzika może mieć od 70 do 190 cm, a krótszy od 70 do 120 cm. Do swoich wymagań możesz także dopasować wysokość brodzika, który może mieć o 3 do 20 cm.

Kabiny prysznicowe z brodzikiem - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jakie są rodzaje kabin prysznicowych?

Jakie są rodzaje kabin prysznicowych?

Oferta kabin prysznicowych jest obecnie tak ogromna, że każdy klient znajdzie dokładnie taki model, jakiego szuka. Przy wyborze warto jednak zwrócić uwagę nie tylko na rozmiary i kształt produktu. Niezwykle istotne jest też to, z jakiego materiału wykonano wypełnienie, a także to, czy dany model posiada powłokę ochronną.

Dobre strony wyboru kabiny prysznicowej

Dobre strony wyboru kabiny prysznicowej

Zaletą kabiny prysznicowej jest nie tylko to, że gwarantuje ona szybki poranny czy odprężający wieczorny prysznic. Ten produkt sprawdza się w łazienkach o większych, jak i mniejszych metrażach i jest dostępny w wielu wariantach. Warto także zwrócić uwagę na jego dodatkowe funkcje, które znacznie zwiększają komfort użytkowania.

W jaki sposób można zainstalować kabinę prysznicową?

W jaki sposób można zainstalować kabinę prysznicową?

Obawiasz się, że montaż kabiny prysznicowej może się nie powieść? Najważniejsze to postępować dokładnie tak, jak wskazano w instrukcji. Wszystkie niezbędne czynności powinny być wykonane w takiej kolejności, jak podano. Tym sposobem możesz idealnie zamontować kabinę i zapewnić sobie branie przyjemnych pryszniców.