KALDEWEI

(0 produktów)
i

Obecnie w firmie Kaldewei pracuje ponad 700 osób, które są zatrudnione na całym świecie. Marka specjalizuje w produkcji wysokiej jakości rozwiązań łazienkowych ze stali emaliowanej. Dzięki zastosowaniu trwałych materiałów, produkty marki Kaldewei wyróżniają się ponadprzeciętną trwałością. Doceniają to zarówno deweloperzy, jak i prywatni inwestorzy budowlani na całym świecie. To dlatego produkty są wybierane m.in. do luksusowych hoteli. Już od wielu lat marka jest czołowym światowym producentem wysokiej jakości powierzchni prysznicowych, umywalek czy wanien wykonanych ze stali emaliowanej.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Kaldewei

Firma Kaldewei posiada siedziby w ponad 80 krajach, jednocześnie mając dwanaście spółek m.in. w Chinach, Anglii, Włoszech, Francji, Rosji, Austrii, Szwajcarii, Polsce, Hiszpanii, Czechach czy USA. Wyposażenie łazienek oferowane przez firmę Kaldewei jest produkowane z unikalnego materiału, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich wymagań jakościowych, jakie narzucają sobie producenci. Firma realizuje całościowy proces produkcyjny - począwszy od wytworzenia emalii, poprzez formowanie stali.

Kaldewei - Wyróżnia się także dużą wytrzymałością

Materiałami, które wykorzystywane są do produkcji wyposażenia łazienki przez firmę Kaldewei są stal oraz szkło. To dwa materiały, które są od wieków cenione ze względu na swoje niepowtarzalne właściwości. Stal jest nie tylko niezwykle plastyczna, ale przede wszystkim wytrzymała. Wyróżnia się także dużą wytrzymałością. Z kolei szkło jest materiałem odpornym na działanie czynników zewnętrznych, a jednocześnie zapewnia wyjątkowe właściwości optyczne. To, co wyróżnia produkty marki Kaldewei to połączenie trwałej stali i odpornego szkła, stąd najwyższa jakość oferowanego wyposażenia łazienki. Co istotne, Kaldewei jest jedynym producentem wanien i brodzików, który samodzielnie opatentował metodę emaliowania - to dlatego stal emaliowana Kaldewei jest jedyna w swoim rodzaju. Dzięki specjalnej recepturze oraz technologii produkcji stali emaliowanych, zajmuje pozycję lidera w branży. Oprócz niezaprzeczalnych zalet odnoszących się do solidności wykonania, firma Kaldewei wyróżnia się także niebanalnym designem, co zostało niejednokrotnie docenione i wyróżnione nagrodami. Marka jest jedną z najczęściej nagradzanych jeśli chodzi o wyposażenie łazienkowe. Produkty wytwarzane są zgodnie z ekologicznymi procesami.

Komfort na najwyższym poziomie

W bogatej ofercie można znaleźć m.in. prysznice, które oferują mnóstwo możliwości stworzenia nowoczesnej łazienki na miarę oczekiwań. Producent stawia na optymalnie dopasowane rozwiązania, które zapewniają estetykę i komfort na najwyższym poziomie. Kolejnym czołowym produktem marki Kaldewei są wanny. To prawdziwe ikony stylu, łączące w sobie ponadprzeciętną trwałość. Dostępne są zarówno te wolnostojące, do montażu przyściennego, jak i narażonego. Warto także zwrócić uwagę na umywalki, które wykonane są także ze stali emaliowanej. Łączą w sobie wyrafinowane wzornictwo oraz unikatowe właściwości materiałowe. Doskonale współgrają z pozostałymi produktami z oferty. Dzięki produktom marki Kaldewei możliwe jest stworzenie domowego SPA. Doskonale sprawdzą się do tego wanny z hydromasażem, które zapewniają wyjątkowe doznania.

KALDEWEI - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Nawet najmniejszą łazienkę możesz urządzić w takim stylu, w jakim tylko sobie wymarzysz. Wystarczy tylko właściwy plan oraz dobór wyposażenia, które wpisze się w niewielki metraż pomieszczenia i które kolorystycznie będzie odpowiadać całości. Warto na przykład zdecydować się na styl eko, w którym dominuje zieleń czy też biel.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wybór między wanną a prysznicem nie należy do najłatwiejszych, ponieważ obydwa rozwiązania mają swoje wady i zalety. Wanna to oczywiście możliwość długich i relaksujących kąpieli. Z kolei kabina prysznicowa zapewnia szybkie prysznice, a tym samym niższe rachunki za zużytą wodę i zmieści się nawet w bardzo małych łazienkach.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont łazienki czy kuchni bez niepotrzebnych nerwów jest w stu procentach możliwy. Dobór właściwych produktów, które nie obciążą zbytnio naszego budżetu, to podstawowa kwestia. Dlatego związane z tym decyzje lepiej podjąć nieco wcześniej. Najlepiej też nie odkładać na później znalezienia solidnych fachowców.