Keramag - Seria Icon

(3 produktów)
i

Jeżeli szukasz kompletnych rozwiązań do swojej łazienki to zwróć uwagę na serię Keramag iCon. To kolekcja obejmująca sprzęty i pasujące do nich meble łazienkowe. Charakterystyczne dla tej serii proste geometryczne linie wprowadzą harmonię do każdej łazienki.

Więcej informacji o Keramag Icon

Kolekcja Keramag Icon obejmuje produkty wykonane z wytrzymałych materiałów, co pozwala na ich bezproblemowe użytkowanie przez naprawdę długi czas, który niekiedy może wynosić nawet kilka dekad. Zastosowanie wysokiej jakości ceramiki sanitarnej sprawia, że dostępne umywalki i miski sedesowe są w stanie prezentować się tak samo dobrze zarówno w momencie kupna, jak i po dłuższym okresie intensywnej eksploatacji. Dbałość o najmniejsze detale podczas produkcji oferowanych produktów pozwoliła na uzyskanie niepowtarzalnego wyglądu bez najmniejszych niedociągnięć. Dzięki temu dostępne modele wchodzące w skład kolekcji Keramag Icon trafiają w gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Poszczególne warianty oferowanych produktów cechują się niezwykle minimalistycznym i uniwersalnym designem, dlatego sprawdzają się one w połączeniu z dowolnymi aranżacjami zastosowanymi w danym pomieszczeniu. Takie rozwiązanie pozwala na wykorzystanie zakupionych umywalek, misek sedesowych i mebli zgodnie z własnymi potrzebami i wymaganiami.

W skład kolekcji Keramag Icon wchodzą liczne umywalki, zlewy, miski sedesowe oraz meble wykorzystywane głównie w łazienkach. Szeroki wybór dostępnych produktów pozwala na idealne dopasowanie do potrzeb i wymagań danego klienta oraz jego pomieszczenia. Wszystkie oferowane warianty zostały utrzymane w spójnym designie, dlatego jesteś w stanie skomponować zestaw umożliwiający wyposażenie całej łazienki. W naszym asortymencie znajdziesz zarówno półki, jak i szafki wiszące czy nawet lustra. Posiadamy także umywalki i miski sedesowe wykonane z wytrzymałej ceramiki sanitarnej utrzymanej w minimalistycznym i uniwersalnym designie. Poszczególne warianty dostępne w naszym sklepie internetowym różnią się od siebie pod względem wielu aspektów, takich jak kształt, rozmiar, wykończenie, ewentualne elementy oświetleniowe czy ogólny design. Dzięki temu jesteś w stanie idealnie dopasować konkretny model do swoich potrzeb i wyposażenia całej łazienki.

Keramag Icon - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Nawet mała łazienka czy kuchnia może stać się pięknym wnętrzem, w którym przyjemnie będzie przebywać i wykonywać codzienne obowiązki. Do najbardziej popularnych stylów wnętrzarskich należą między innymi styl ekologiczny, retro czy też styl high-tech, w którym nie powinno zabraknąć elementów wykonanych ze szkła lub chromu.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Długa i relaksująca kąpiel to przyjemność, której wiele osób nie potrafi sobie odmówić. Nie każdy jednak może pozwolić sobie na taki luksus i nie każdy ma łazienkę, do której można wstawić wannę. W takim wypadku warto zdecydować się na kabinę prysznicową. Ten element wnętrza również ma mnóstwo istotnych atutów.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Podczas remontu zdarza się wiele sytuacji, które zmuszają nas do wymiany zakupionych produktów czy nawet do zakupu nowych. Aby nie narażać się na dodatkowe wydatki,  najlepiej z pewnym wyprzedzeniem przygotować się do remontu, a także poszukać uczciwego fachowca, który nie pozostawi po sobie nadmiernego bałaganu.