Kludi

(41 produktów)
i

KLUDI to rodzinna firma, która została założona w 1926 roku w Menden. Obecnie jest jednym z najpopularniejszych niemieckich producentów wysokiej jakości armatury łazienkowej i kuchennej, zestawów natryskowych i systemów odpływowo-przelewowych. To wyroby, które powstają w oparciu o ponadczasowe rozwiązania i innowacyjne technologie, które przyczyniają się do funkcjonalności produktów znajdujących się w asortymencie marki.

Więcej informacji o Kludi

Rozwiązania marki KLUDI są produkowane w pięciu zakładach w Europie, a całość procesu technologicznego spełnia najwyższe standardy i podlega bardzo zaostrzonym rygorom jakościowym. Podstawą sukcesu przedsiębiorstwa jest wysoka jakość, a także szeroka gama wytwarzanych produktów. Asortyment jest nieustannie poszerzany, aby zaspokoić oczekiwania odbiorców i wpisać się w społeczne rozwiązania. W dziewięćdziesięcioletniej historii firma zyskała renomę i uznanie konsumentów na całym świecie.

KLUDI podąża za trendami

KLUDI to marka, która nieustannie podąża za najnowszymi trendami w wystroju wnętrz łazienkowych oraz czerpie ze schludnego, minimalistycznego designu i innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Jakość produktów tej niemieckiej firmy jest niepodważalna i wpisuje się w strategię zrównoważonego rozwoju. Głównym celem marki jest zaspokajanie potrzeb klientów oraz wpisywanie się w społeczne oczekiwania. Firma od samego początku działalności reagujemy na potrzeby rynku, oferując funkcjonalne i efektowne produkty o wysokiej jakości. W asortymencie koncernu znajdują się armatura łazienkowa, natryski, akcesoria, dodatki i inne wyposażenie łazienki. Pomysły i idee leżące u początków funkcjonowania marki po dziś dzień są inspiracją do tworzenia i rozwijania kolejnych przełomowych produktów zgodnie z najnowszymi technologiami. Powstające serie produktów są swoistą kwintesencją ponadczasowego, a zarazem współczesnego wzornictwa. Prosta forma połączona z zaokrąglonymi liniami i wysokiej jakości surowce idealnie wpisują się w rozwiązania, które chętnie wybierają użytkownicy na całym świecie. Firma jest jednym z wiodących producentów armatury łazienkowej w 20 krajach, a jej produkty są użytkowane w ponad 100 krajach na całym świecie.

KLUDI - Klasyczne wzornictwo i geometryczne kształty

Projektanci KLUDI od lat inspirują się klasycznym wzornictwem i wybierają geometryczne kształty, prostotę linii oraz subtelne formy, które prezentują się doskonale w każdej łazience bez względu na jej wielkość. Są wykonane z dobrej jakości surowców i dzięki temu niezawodne – służą użytkownikom przez wiele lat, ciesząc ich użytecznością i niezwykłym designem. Produkty KLUDI są projektowane i wytwarzane w Niemczech, ale międzynarodowy zespół i uniwersalne rozwiązania sprawiają, że produkty firmy są znane na całym świecie. To międzynarodowy lider w branży sanitarnej, który zatrudniamy ponad 1000 osób. Firma posiada 16 przedstawicielstw handlowych z centralą w Menden. To globalne środowisko pracy sprzyja wymianie doświadczeń, a także pozwala marce szybko reagować na trendy i dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku.

KLUDI - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Stylowe łazienki są obecnie coraz popularniejsze, dlatego wielu właścicieli mieszkań lub domów marzy o posiadaniu takiego wnętrza. Stworzenie modnej aranżacji nie wymaga specjalistycznej wiedzy i umiejętności. Wystarczy skorzystać z dostępnych produktów i licznych inspiracji otaczających nas z każdej strony.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wybór pomiędzy kabiną prysznicową a wanną niekiedy stanowi prawdziwe wyzwanie, szczególnie w sytuacji, gdy z jednej łazienki korzysta wiele osób. Z tego powodu przed zakupem konkretnego produktu należy skupić się na kilku niezwykle istotnych aspektach, dzięki którym wybierzesz odpowiedni produkt do danej łazienki.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont nie musi być taki straszny, jak początkowo wydaje się osobom, które nigdy samodzielnie nie zmieniały aranżacji żadnego wnętrza. Odpowiednie podejście do całego procesu i jego dokładne rozplanowanie pozwala na zupełne odmienienie charakteru danego pomieszczenia w szybki i przyjemny sposób.