Kludi - Seria Bingo Star

(12 produktów)
i

Seria Kludi Bingo Star to propozycja funkcjonalnych baterii kuchennych z wyciąganą wylewką i dwoma rodzajami strumienia zamkniętymi w ponadczasowej formie pasującej do różnych aranżacji kuchni. Spełniają najwyższe oczekiwania względem armatury sanitarnej.

Więcej informacji o Kludi Bingo Star

Bez dwóch zdań w kuchni jedną z ważniejszych ról pełni umywalka wraz z baterią. Dużą część czasu, jaką spędzamy w tym pomieszczeniu, używamy baterii umywalkowej, myjąc naczynia, płukając owoce czy warzywa. Stąd wybór odpowiedniej baterii powinien być na pierwszym miejscu przy aranżowaniu kuchni lub wymianie armatury na nowszą. W takim wypadku zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w niej między innymi seria Kludi Bingo Star . Piękno w połączeniu z funkcjonalnością od cenionego na rynku producenta armatury łazienkowej i kuchennej. W serii tej znajduje się wiele egzemplarzy baterii umywalkowych, z których na pewno jedna spełni Twoje oczekiwania. Poszczególne egzemplarze cechują się ciekawymi funkcjami, możliwościami oraz oszczędnością wody. To propozycja właśnie dla Ciebie, jeśli cenisz sobie wysokiej klasy wyroby z kategorii armatury kuchennej. Jeżeli chcesz wybrać egzemplarz z tej serii - u nas dostępne są w korzystnej cenie!

Świetne wykończenie, niesamowita funkcjonalność i oszczędność - to cechy baterii z serii Kludi Bingo Star

Ponadczasowe wykończenie to bez dwóch zdań atut baterii z tej kolekcji. Zaokrąglona wylewka i możliwość obrotu pozwala na wygodne korzystanie z produktu. Co ciekawe, w przypadku niektórych egzemplarzy mamy możliwość wyciągnięcia wylewki, dzięki czemu na przykład czyszczenie naczyń staje się dużo prostsze i szybsze. Seria Kludi Bingo Star to także funkcjonalność. Modele wyposażono w funkcje wpływające na komfort użytkowania. Dodatkowo są one bardzo oszczędne, jeśli chodzi o zużycie wody. Sam montaż także nie powinien sprawić najmniejszych problemów za sprawą systemu szybkiego montażu. Każdą z nich wyposażono w jeden uchwyt do zmiany ciśnienia i temperatury wody, który działa niezwykle precyzyjnie. Nie zabrakło głowic ceramicznych z ogranicznikiem wypływu gorącej wody. W serii Kludi Bingo Star znajduje się także bateria, którą z powodzeniem można przyłączyć do zmywarki lub pralki.

Sprawdź nową serię Kludi Bingo Star!

Większość wykonywanych w kuchni czynności wymaga dostępu do bieżącej wody. Aby korzystanie z niej było komfortowe konieczne, jest stworzenie wygodnej strefy zlewozmywakowej z baterią kuchenną. Ciekawe i nowoczesne modele oferuje niemiecki producent Kludi, który stworzył serię Bingo Star. Są to baterie, które wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje długi okres użytkowania. Ich wyjątkowy design zachwyci nawet najbardziej wymagających. Sprawdź zatem już dziś, jaką ofertę przygotowaliśmy w naszym sklepie 123lazienka.pl!

Dobierz baterię kuchenną do wystroju swojej kuchni!

Ważnym aspektem wyboru baterii kuchennej jest jej stylistyka. Powinna ona łączyć się zarówno ze zlewem, płytkami, jak i z pozostałymi elementami wnętrza. W naszym dziale znajdziesz ogromny wybór baterii z serii Kludi Bingo Star. Są one stylowe i eleganckie, a poza wyjątkowym kształtem wyróżniają się niespotykaną funkcjonalnością. Baterie kuchenne posiadają wyciągane wylewki, dzięki czemu codzienne prace będą chwilą relaksu, a nalanie wody do garnka poza zlewozmywak nie będzie już problemem. Baterie oryginalnie prezentują się we wnętrzu nowoczesnym oraz także w klasycznym.

Jeśli już wiesz, jakie parametry techniczne powinna posiadać Twoja bateria, to koniecznie zajrzyj do naszego sklepu, aby wybrać odpowiedni dla siebie model. Baterie kuchenne Kludi Bingo Star to połączenie najnowszych trendów i wyjątkowych kształtów. Wprowadź już dziś do swojego wnętrza harmonię i piękno.

Kludi Bingo Star - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Stworzenie łazienkowego wnętrza na miarę XXI wieku nie jest wcale takie trudne. Wystarczy odpowiednie skomponowanie koloru ścian, dodatków i mebli w taki sposób, aby były one  w pełni zgodne z aktualnymi trendami i zasadami obowiązującymi podczas wyposażania pomieszczeń tego typu.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Ludzie dzielą się na zwolenników kabin prysznicowych i wanien, dlatego w wielu przypadkach tak ciężko jest podjąć decyzję odnośnie do zakupu jednego z tych produktów. Z tego powodu przed wyborem konkretnego urządzenia sanitarnego warto skupić się na takich aspektach jak osobiste preferencje i uwarunkowania danego pomieszczenia.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont nie musi być prawdziwym wyzwaniem kojarzącym się głównie z bałaganem i ciężką pracą. Da się go bowiem przeprowadzić tak, aby ograniczyć nakłady czasowe i finansowe. Z pomocą przychodzi szeroki wybór funkcjonalnych produktów wysokiej jakości dostępnych na rynku i pomoc specjalistów w tym zakresie.