Kludi - Seria Joop!

(0 produktów)
i

Kludi Joop! to kolekcja baterii łazienkowych i kuchennych polecana osobom poszukującym produktów zaawansowanych technologicznie, a do tego nowoczesnych ze względu na design. Seria obejmuje także akcesoria, takie jak wieszaki na ręczniki, półki czy mydelniczki.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Kludi Joop!

Wygoda, funkcjonalność i estetyczne wykończenie - te trzy cechy zostały zawarte w jednym produkcie. Jest nim bateria umywalkowa z serii Kludi Joop! Cechuje się przepięknym designem, który z pewnością trafi do serc wielu wymagających klientów, przede wszystkim za sprawą zaokrąglonej, spłaszczonej wylewki. Jej konstrukcja prezentuje się wyjątkowo elegancko. Jest nieduża, lecz bardzo wydajna, a co za tym idzie, korzystanie z niej będzie bardzo komfortowe. Oczywiście należy tutaj pamiętać o oszczędności zużycia wody, jaką także cechuje się ta bateria. To model montowany trójotworowo. Wszystko dlatego, że oprócz samej wylewki znalazły się w tym modelu dwa uchwyty, którymi w prosty i szybki sposób można zmienić ciśnienie i temperaturę wody. Uchwyty kształtem i designem nawiązują do samej wylewki, dzięki czemu wszystko prezentuje się doskonale. Kolekcja Kludi Joop! to nie tylko ponadprzeciętny i elegancki design, ale również duża funkcjonalność. Dzięki temu użytkowanie modelu nawet przez długi czas nie sprawi problemów.

Pięknie wykończona bateria umywalkowa z serii Kludi Joop!

W kolekcji Kludi Joop! znajduje się bateria, która wybierana jest przez wielu klientów. To zasługa ciekawego wykończenia i funkcjonalności. Co jednak ważne, jest to produkt solidny i trwały. Chromowana powierzchnia jest gładka, a przez to łatwa w czyszczeniu. Sam montaż nie sprawi kłopotów, wystarczy odpowiednie umieszczenie wylewki i uchwytów w otworach. W zestawie znajdują się niezbędne wężyki ciśnieniowe i zestaw odpływowy. Bateria umywalkowa została także wyposażona w perlator Overflow, który optycznie zwiększa strumień wody poprzez jej napowietrzenie. Ma to także wpływ na mniejsze zużycie wody. To nowoczesne rozwiązanie, które jest praktycznie niewidoczne dla użytkownika. W wyposażeniu baterii znalazła się także głowica ceramiczna 90 stopni. Wszystko to wpływa na znaczny komfort w korzystaniu oraz oszczędność. Warto więc zdecydować się na model z tej kolekcji w naszym sklepie!

Kludi Joop! - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Stworzenie stylowej łazienki wcale nie jest tak trudne, jak mogłoby Ci się wydawać. Wybierz styl architektoniczny, którym chcesz się kierować i stopniowo szukaj wyposażenia, które spełni Twoje wymagania. Pozwól sobie na odrobinę fantazji i stwórz wyjątkowe wnętrze, które stylem i luksusem przebije Twoje największe marzenia.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Istnieją dwa typy ludzi: fani długich, relaksujących kąpieli oraz szybkich orzeźwiających pryszniców. Niewątpliwie każda z tych czynności ma swoje wady i zalety, ale urządzając łazienką, pomyśl o tym, czego od niej oczekujesz - wyłącznie załatwiania potrzeb fizjologicznych czy może dodatkowo relaksu?

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Pragniesz odmienić swoje domowe wnętrza, ale obawiasz się, że coś pójdzie nie tak? Porzuć tę myśl i pomyśl, jakie fantastyczne efekty uzyskasz po remoncie! Zaplanuj swoje działania, zgraną ekipę i uzbrój się w pozytywne nastawienie. Nawet jeśli coś nie wyjdzie, zawsze możesz stworzyć z tego coś, o czym wcześniej w ogóle nie pomyślałeś.