Kludi - Seria Provita

(0 produktów)
i

Kolekcja armatury sanitarnej Kludi Provita obejmuje specjalistyczne baterie, zaprojektowane z myślą o placówkach medycznych, szpitalach i pomieszczeniach sanitarnych. Wydłużona dźwignia i udogodnienia technologiczne czynią baterie wyjątkowo funkcjonalnymi.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Kludi Provita

Bezpieczeństwo, łatwy dostęp oraz prosta obsługa - takie cechy powinna mieć armatura łazienkowa każdego szpitala. Jeżeli szukasz urządzeń tego rodzaju, zapraszamy do wyboru serii Kludi Provita . Znajdziesz w niej ciekawe rozwiązania dla szpitali i nie tylko, które spełnią swoje zadania wyśmienicie. Kludi to producent armatury, który na rynku działa od wielu lat. Z urządzeń firmy korzysta zarówno wiele placówek zdrowotnych, jak i klienci indywidualni. To gwarancja dobrego wyboru ze względu na świetne przygotowanie egzemplarzy, ich dużą trwałość i niezwykłą funkcjonalność. Wybierając modele z tej serii, masz pewność, że będą one służyć długo i bezproblemowo. Co wyróżnia kolekcję na tle innych produktów tego producenta? Przede wszystkim wydłużone wylewki oraz uchwyty baterii. Dzięki temu mycie rąk przed zabiegiem czy zaraz po nim odbywa się szybko i bezproblemowo. Wystarczy lekko przechylić uchwyt w górę, aby woda popłynęła z wylewki. To proste i szybkie, a co za tym idzie wygodne. Wszystkie modele z serii możesz kupić w naszym sklepie, zapraszamy!

Seria dla szpitali i nie tylko - Kludi Provita z urządzeniami wysokiej jakości!

Wyprofilowana, wydłużona dźwignia, ergonomiczny i funkcjonalny kształt, a także zero zbędnych dodatków - tak można określić uchwyt uniwersalny do szpitali i pomieszczeń sanitarnych. Jednak równie dobrze można by było opisać w ten sposób każdy element z serii Kludi Provita . Oczywiście oprócz walorów ergonomicznych i łatwości korzystania, nie zabrakło tutaj także oszczędności. Baterie wyposażone są w najnowszą technologię, między innymi perlator, głowice ceramiczne czy system usuwania kamienia wapiennego. Każdy model wykończono w chromie z połyskiem. Gładka powierzchnia bardzo ułatwia czyszczenie baterii i uchwytów z zanieczyszczeń. Oprócz modeli ściennych i umywalkowych oraz uchwytów uniwersalnych seria zawiera także baterie natryskowe, które zastosowanie znajdą w szpitalnych łazienkach. Bez względu na wybór, każdy element będzie pracował sprawnie i długo. Jej montaż nie będzie sprawiał kłopotów, a stabilna konstrukcja umożliwia eksploatację na wysokim poziomie bez najmniejszych obaw.

Baterie specjalistyczne — tylko z kolekcją Kludi Provita

Każda toaleta w placówce medycznej powinna być odpowiednia wyposażona, aby zapewnić użytkownikom komfort. To, w jaki sposób urządzona jest łazienka, świadczy o poziomie oferowanych usług oraz o profesjonalnym podejściu do pacjenta. Armatura łazienkowa, oferowana przez producenta Kludi, wykonana jest z wysokiej jakości materiałów i wyróżnia się solidnością, co w obiektach użyteczności publicznej jest bardzo ważne. Seria baterii specjalistycznych Kludi Provita to połączenie eleganckiego stylu oraz niespotykanej funkcjonalność. Poznaj pełną kolekcję Kludi Provita w naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl!

Armatura łazienkowa w placówce medycznej — komfort pacjentów

Każdy pacjent, który korzysta z toalety publicznej, powinien czuć komfort i wygodę. W wyposażeniu toalety nie może zabraknąć takich elementów jak baterie łazienkowe z ergonomicznym i wygodnym uchwytem. Nasz sklep oferuje Ci armaturę od najlepszego producenta — Kludi. Baterie z kolekcji Kludi Provita spełniają wymagania europejskie i sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach. Ze względu na to, że kolekcja Kludi Provita dedykowana jest do placówek medycznych, to baterie te wyposażone zostały w perlatory i głowicę ceramiczną z ogranicznikiem wypływu gorącej wody. Stanowi to zabezpieczenie przed przypadkowym poparzeniem strumieniem gorącej wody. Z serią Kludi Provita masz gwarancje, że standard oferowanych usług będzie na bardzo wysokim poziomie. Sprawdź 123lazienka.pl!

Kludi Provita - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Posiadanie stylowej łazienki jest Twoim marzeniem, ale zupełnie nie wiesz, jak się do tego zabrać? Pomożemy Ci! Najpierw wybierz motyw przewodni, którym będziesz się inspirować. Następnie konsekwentnie do tego stylu wybierz sprzęty oraz dodatki, które dodadzą jej wyjątkowości. Zbierz wszystko w całość, ustal plan działania i już! Właśnie stworzyłeś przepis na stylową łazienkę.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Remont w Twoim domu to nie tylko zmiany, ale także podejmowanie trudnych decyzji. Niewątpliwie jedną z nich jest: wanna czy prysznic. Jak wybrać sprzęt, który najbardziej wypełni nasze potrzeby? Mamy na to rozwiązanie! Zastanów się, co jest dla Ciebie priorytetem: długie kąpiele w wannie czy szybkie pobudzające prysznice? To pytanie zdecydowanie pomoże Ci wybrać idealną opcję.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Bardzo często remont, zamiast kojarzyć się z dobrymi zmianami, przywodzi na myśl wyłącznie negatywne odczucia. Wcale nie powinno tak być! Jeśli odważysz się zaryzykować, Twój dom stanie się jeszcze bardziej funkcjonalny, a Ty będziesz mógł cieszyć się odświeżonymi wnętrzami, które dodatkowo pozytywnie wpłyną na Twoje samopoczucie.