Kludi - Seria Q-beo

(0 produktów)
i

Kludi Q-beo to kolekcja baterii łazienkowych inspirowanych potęgą bryły. Modele nawiązują kształtem do sześcianu, a ich nowatorski design doskonale odnajduje się w nowoczesnych łazienkach, w których oprócz aranżacji ważne są także rozwiązania technologiczne.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Kludi Q-beo

Funkcjonalność, wykorzystanie najnowszych technologii czy też oszczędność - to wszystko znajdziesz w produktach z serii Kludi Q-beo . To kolekcja cenionego na rynku producenta armatury łazienkowej, który swoje urządzenia proponuje już od wielu lat. Klienci chętnie wybierają właśnie te produkcje ze względu na piękne wykończenie, wysokiej klasy wykonanie oraz przede wszystkim z powodu świetnego podejścia do klienta. Seria Q-beo zachwyciła już wielu użytkowników. Znajdziesz w niej między innymi baterie umywalkowe, rączki prysznicowe czy też baterie podtynkowe. Każdy element cechuje się niezwykłą trwałością na uszkodzenia oraz korozję. To również egzemplarze, które zapewniają wygodne i skuteczne użytkowanie przez długi czas. Ich wybór na pewno będzie doskonałą decyzją, o czym możesz przekonać się sam. Wystarczy, że wybierzesz model z naszej szerokiej oferty, a na pewno tej decyzji nie pożałujesz.

Seria Kludi Q-beo - wspaniałe wykonania w dobrej cenie

Jak można określić tĘ kolekcję? Przede wszystkim, jako zakup niedrogi, lecz charakteryzujący się wysoką jakością wykonania i funkcjonalnością. Korzystanie z produktów z tej serii będzie niezwykle komfortowe. Zostały bowiem wyposażone w funkcje, które to umożliwiają. Mowa tutaj między innymi o bateriach podtynkowych z ogranicznikiem wypływu gorącej wody, głowicą ceramiczną czy automatycznym przełącznikiem natrysk/wanna. To wszystko sprawia, że codzienne użytkowanie takiej baterii jest proste i komfortowe. W kolekcji Kludi Q-beo znajdziesz nie tylko baterie, ale również same wylewki, które montuje się w ścianie. To rozwiązanie niezwykle funkcjonalne i świetnie się prezentujące. Nie zabrakło także baterii umywalkowych z trzema otworami. Bez względu, jaki rodzaj urządzenia wybierzesz, możesz być pewien dobrego wyboru w korzystnej cenie. Z naszej strony gwarantujemy pomoc w razie jakichkolwiek pytań lub problemów. Zadzwoń do nas lub skontaktuj się z nami poprzez pocztę elektroniczną.

Kludi Q-beo - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Szukasz sposobu, jak stylowo zaprojektować małą łazienkę? Jeśli odpowiednio do tego podejdziesz, wcale nie będzie to takie trudne. Zaplanuj dokładnie, co chciałbyś w niej umieścić oraz w jakim stylu chciałbyś ją urządzić. Następnie konsekwentnie się tego trzymaj i krok po kroku wykonuj zapisane działania.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Remontując łazienkę, jesteśmy poddani wielu próbom i decyzjom. Należy do nich m.in. wybór pomiędzy wanną i prysznicem. Decydując się na jedną z opcji, trzeba przede wszystkim przeanalizować wszystkie za i przeciw oraz zastanowić się, jakie są nasze potrzeby, np. oprócz potrzeb higieny wanna zagwarantuje Ci długie gorące kąpiele, ale tym samym wyższe koszty.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Bardzo często słyszy się o tym, jakie przerażenie budzi w ludziach remont. Zapominają, jak wiele fantastycznych zmian przyniesie, a skupiają się na bałaganie czy niepożądanych efektach. Pamiętaj jednak, że każdy bałagan jest do okiełznania i po kilku dniach zabawy ze sprzątaniem, będziesz cieszyć się przez całe lata z nowego, wyjątkowego wnętrza.