Kludi - Seria Zenta

(94 produktów)
i

Kluczem do sukcesu kolekcji Kludi Zenta jest umiejętne połączenie kwadratowych i okrągłych elementów, co czyni baterie nowatorskim rozwiązaniem do łazienek i kuchni. Na szczególną uwagę zasługują do perfekcji dopracowany design i udogodnienia technologiczne.

Więcej informacji o Kludi Zenta

Połączenie kwadratowych i okrągłych elementów nie jest prostym zadaniem, szczególnie jeśli w grę wchodzi armatura łazienkowa. Jednak producentowi Kludi to się udało i tak powstała wyśmienicie przygotowana seria Kludi Zenta . Każda bateria z tej kolekcji bez względu na rodzaj i zastosowanie została przygotowana w podobny sposób. Mamy tutaj na przykład wylewkę o kwadratowym kształcie oraz zaokrąglonym korpusie. W niektórych egzemplarzach jest dokładnie na odwrót. Bez względu na wykończenie jest to seria godna podziwu. Nie tylko dlatego, że konstrukcja tych modeli jest doskonała, ale wykorzystanie nowinek technologicznych stoi na wysokim poziomie. To sprawia, że korzystanie z baterii tego rodzaju jest proste, wygodne i przyjemne. W kolekcji tej znajdziesz baterie kuchenne, łazienkowe, modele stojące, które montuje się w umywalce lub podtynkowe. Wybór jest ogromny, więc na pewno znajdziesz model, który najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom. Z naszej strony gwarantujemy pomoc w razie pytań lub wątpliwości przed zakupem.

Stylistyczne dzieło z serii Kludi Zenta - wybierz baterię dla siebie!

Nowatorskie rozwiązanie do wszystkich kuchni i łazienek to seria Kludi Zenta . Znajdziesz w niej baterie w kolorze czarnym, perłowo białym lub w chromie o różnym odcieniu. Bez względu na ubarwienie jest to propozycja odpowiednia dla każdego. Dopasowanie do stylu łazienki nie będzie najmniejszym problemem. Montaż każdego elementu również jest prosty i szybki. Niezbędny osprzęt do tego procesu zawsze znajduje się w zestawie z baterią. Wybierz więc spośród różnego rodzaju modeli, których cechuje jedno, a mianowicie funkcjonalność. Każdy egzemplarz naszpikowany jest nowymi technologiami, których nie widać gołym okiem, jednak użytkownik doświadcza tego podczas korzystania. Mowa tutaj między innymi o możliwości regulacji kąta strumienia wody, oszczędności do nawet 40% czy też perlatorze i głowicy ceramicznej. Wszystko to wpływa na komfort użytkowania oraz wspomnianą oszczędność i dbanie o środowisko. Zapraszamy do wyboru modeli z tej kolekcji!

Ponadczasowe baterie łazienkowe i kuchenne – Kludi Zenta!

Armatura kuchenna i łazienkowa często przesądza o wystroju wnętrza. Ciekawą propozycją do współczesnej łazienki są baterie z kolekcji Kludi Zenta. Jest to rodzaj ekskluzywnych baterii, które wyróżniają się ciekawą formą i kolorystyką. Okrągłe i kwadratowe kształty baterii zapewniają, że wnętrze jest pełne harmonii i piękna. W takim wnętrzu aż miło się zrelaksować po ciężkim dniu w pracy.

Baterie wannowo-natryskowe w kolorze czarnym

Łazienka to wyjątkowe miejsce, któremu coraz częściej nadajemy indywidualny charakter. Z drugiej strony decydujemy się na tradycyjne rozwiązania, aby uniknąć wysokich kosztów. Połączenie wysokiej jakości baterii łazienkowej i dobrej ceny zapewnia Ci kolekcja Kludi Zenta. W ich ofercie dostępne są nowoczesne modele baterii zarówno w kolorze białym, jak i czarnym. Nie musisz obawiać się, że wybór czarnej baterii do łazienki wprowadzi smutek, lub brak komfortu. Jest to błędne myślenie! Obecne baterie w kolorze czarnym prezentują się nowocześnie i elegancko, a ich czyszczenie jest bardzo proste! Baterie łazienkowe Kludi Zenta mają ceramiczne głowice oraz obrotowe wylewki, co gwarantuje komfort podczas użytkowania.

Kolekcja Kludi Zenta jest urozmaicona, dzięki czemu wybór odpowiedniego modelu będzie niezwykle prosty. Na szczególne wyróżnienie zasługuje bateria umywalkowa elektroniczna. Jest to rodzaj armatury, który zasilany jest za pomocą zasilacza o napięciu 230 V lub baterii litowej. Piękny kolor chrom oraz oszczędność wody sprawi, że użytkowanie jej będzie wygodne. W kolekcji Kludi Zenta czekają na Ciebie również nowoczesne baterie kuchenne.

Kludi Zenta - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Chciałbyś urządzić w swoim domu stylową łazienkę, ale zupełnie nie wiesz, jak się do tego zabrać? Mamy rozwiązanie! Zacznij od wyboru motywu architektonicznego, którym się będziesz dalej inspirować. Następnie w zależności od wielkości Twojej łazienki, dobierz wyposażenie i dodatki. Właśnie taki szczegółowy plan pomoże Ci spiąć wszystko w jedną całość.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Zastanawiasz się, co byłoby dla Ciebie lepsze: wanna czy prysznic? Pomożemy Ci podjąć tę trudną decyzję. Zastanów się, co jest dla Ciebie priorytetem: długie relaksacyjne kąpiele, a może szybkie, energizujące prysznice? Odpowiedź nakieruje Cię na to, co ułatwi Ci codzienne funkcjonowanie.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Uważasz, że już czas na remont łazienki, ale ta myśl Cię paraliżuje? Przestań o tym myśleć w ten sposób! Wyobraź sobie, jak fantastycznie będzie Ci się mieszkać już w nowych wnętrzach. Remont potrwa kilka dni, a nowym domem będziesz cieszyć się latami. Sprawdź informacje na naszym blogu, gdzie poruszamy temat remontu.