Więcej informacji o Koło Akcent

Kabiny prysznicowe Koło Akcent

Seria Koło Akcent to mnogość funkcjonalnych kabin prysznicowych o półokrągłym kształcie. Świetnie sprawdzać będą się one zarówno w niewielkich, jak i przestronnych łazienkach. Kabiny te gwarantują 100% komfort użytkowania. Do ich produkcji posłużono się wyłącznie najwyższej jakości materiałami. Drzwi oraz ścianki wykonane zostały ze szkła hartowanego. Jest to materiał odporny na uszkodzenia, trwały, estetyczny, łatwy w utrzymaniu w czystości oraz bezpieczny. Po stłuczeniu rozpada się on na obłe, niestwarzające zagrożenia dla użytkowników części.

Drzwi kabin prysznicowych z kolekcji Koło Akcent pokrywa innowacyjna powłoka Reflex. Jej cechą charakterystyczną jest to, iż minimalizuje ona ryzyko tworzenia się osadu, ułatwiając czyszczenie produktu. Kabiny z omawianej serii są kompatybilne z brodzikami tej samej marki. Doskonale prezentować będą się one w łazienkach zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Sprawia to, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Funkcjonalne akcesoria Koło Akcent

Linia Koło Akcent to nie tylko praktyczne, efektowne kabiny prysznicowe. Znaleźć można tu również szereg praktycznych akcesoriów, bez których korzystanie z brodzika nie byłoby możliwe. Dostępne są one w różnych wersjach, co pozwala na dopasowanie ich do danego modelu kabiny. W serii tej znaleźć można między innymi nogi do brodzika, które montuje się na jego spodzie. Dzięki temu możliwa staje się regulacja wysokości, a co za tym idzie - dopasowanie jej do indywidualnych potrzeb. Do produkcji nóg posłużono się wysokiej jakości, wytrzymałymi materiałami zapewniającymi stabilność konstrukcji.

Kolekcja Koło Akcent zawiera również praktyczne obudowy do brodzików z trwałego, odpornego na uszkodzenia akrylu. Poszczególne modele różnią się od siebie wymiarami, co pozwala na dopasowanie ich do wymiarów brodzika. Akcesoria z omawianej serii znajdą zastosowanie zarówno w domach prywatnych, jak i różnego rodzaju obiektach noclegowych - hotelach, hostelach czy pensjonatach.

Koło Akcent - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Stylowa łazienka zawsze była Twoim marzeniem, ale nie wiesz, jak się za nią zabrać? Odpowiedzią jest szczegółowo stworzony plan, dzięki któremu łatwo wdrożyć go w życie. Przede wszystkim zacznij od wyboru motywu przewodniego, którym będziesz się inspirować, wybierając wyposażenie. Zrób listę zakupów, a także plan montażu. Działaj!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wanna czy prysznic? Właśnie to pytanie zadają sobie osoby, które są w trakcie remontu łazienki. Co powinieneś wybrać? Musisz zastanowić się nad swoimi priorytetami. Jeśli jest nim relaks po ciężkim dniu w pracy, postaw na wannę. Natomiast jeśli potrzebujesz szybkiego, porannego orzeźwienia - prysznic będzie doskonałym wyborem.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Myślisz o zmianach w swoim domu, ale obawiasz się, że remont tylko pogorszy sprawę? Nic bardziej mylnego. Jeśli stworzysz plan działania oraz listę produktów - nic Cię nie zaskoczy! Tonami kurzu też nie musisz się przejmować, ponieważ nie ma bałaganu, którego nie da się okiełznać.