Koło - Seria Clarissa

(5 produktów)
i

Znana z nieszablonowych rozwiązań firma Koło powstała w mieście o tej samej nazwie prawie sześćdziesiąt lat temu. Zdobyte przez dekady doświadczenie umożliwiło jej stanie się najpopularniejszym producentem wyposażenia łazienek w kraju. Produkty sygnowane marką Koło wyróżniają się zróżnicowanym wzornictwem (zarówno klasycznym, jak i nowoczesnym), trwałością i solidnością wykonania. Firma została ponadto doceniona za wkład w ochronę środowiska naturalnego, dzięki zastosowaniu polityki zrównoważonego biznesu.

Więcej informacji o Koło Clarissa

Wanny z komfortowymi zagłówkami

Istnieje wiele osób, które nie wyobrażają sobie nie mieć w mieszkaniu wanny. To w niej można zażyć relaksu po ciężkim dniu w pracy, biorąc długą kąpiel. Ten element armatury powinien być przede wszystkim komfortowy i estetycznie wykonany. Marka Koło wyszła naprzeciw tym oczekiwaniom i zaprojektowało kolekcję Clarissa, w której można znaleźć wanny o różnych kształtach i wymiarach, dopasowane do nich obudowy i zagłówek, a także zestaw montażowy. Do wyboru są wanny asymetryczne (lewa i prawa, każda wersja o wymiarach 160 x 100 lub 170 x 105 cm), o zaokrąglonych bokach (180 x 85 cm) oraz prostokątna (170 x 75, 180 x 80 lub 190 x 90 cm). Dzięki wielości modeli, każdy Klient znajdzie wyposażenie idealnie dopasowane do swoich potrzeb. Kolekcja Clarissa będzie się znakomicie prezentowała zarówno w łazienkach hotelowych, jak i domowych. Ważnym elementem prezentowanej serii armatury jest zagłówek wykonany z pianki poliuretanowej. To niewielkie akcesorium dopasowane do wanien asymetrycznych sprawi, że kąpiel będzie jeszcze przyjemniejsza. Polecamy także obudowy i zestaw montażowy, które dopełnią całości. Zachęcamy do zapoznania się z ciekawą ofertą dostępną w naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl. Zapraszamy do zakupów. Nie czekaj - sprawdź nas już dziś.

Koło Clarissa - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Chciałbyś mieć w swoim domu stylową łazienkę, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Odpowiedź jest bardzo prosta, ponieważ kluczem jest odpowiedni plan. Wybierz swój motyw przewodni, a następnie konsekwentnie według jego wskazówek dobierz wyposażenie i dodatki. Wszystko spisuj wraz z cenami, a następnie policz i zmodyfikuj. Teraz możesz działać!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Czas remontu w łazience to także czas, w którym musisz wybrać między zakupem wanny i prysznica. Nie jest to sprawa łatwa, ale gdy nie masz już innego wyboru, zastanów się, jakie są Twoja najważniejsze priorytety. Marzysz o długich gorących kąpielach czy szybkich, pobudzających prysznicach? Odpowiedź na to pytanie da Ci rozwiązanie.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Perspektywa zbliżającego się remontu dla jednych jest ekscytująca, innych zaś przeraża. Porzuć negatywne myśli i pomyśl sobie, jak fantastycznie funkcjonalny stanie się Twój dom, jeśli tylko poświęcisz kilka dni na zmiany. Bałaganem się nie przejmuj, bo każdy jest do okiełznania.