Koło - Seria Elipso

(12 produktów)
i

Firma Koło została założona prawie sześćdziesiąt lat temu. Dzięki dużemu doświadczeniu marka wypracowała rozwiązania, które zachwycają Klientów na całym świecie. Na tle innych polskich przedsiębiorstw zajmujących się armaturą łazienkową Koło wyróżnia się wprowadzeniem innowacyjnych rozwiązań, które przyczyniają się do dbałości o środowisko – firma m. in. zbudowała oczyszczalnię ścieków technologicznych i zamieniła kotłownię opalaną węglem brunatnym na gazowo-olejową. Klienci doceniają także trwałość produktów i ich niebanalny design.

Więcej informacji o Koło Elipso

Kolekcja Elipso - asymetryczny design

Sercem łazienki można nazwać wannę. To w niej zażywamy relaksu po codziennych wyzwaniach, stosujemy zabiegi pielęgnacyjne i namaczamy pranie. Spędzamy w niej sporo czasu, dlatego ważne, by była komfortowa i w pełni dostosowana do naszych potrzeb. Dla niektórych równie ważne jest, by wanna zachwycała wyglądem domowników i gości korzystających z łazienki. Wszystkie te wymagania spełnią produkty z kolekcji Elipso marki Koło. Asymetryczne wanny będą pasowały do wnętrz zarówno w stylu klasycznym czy nowoczesnym, jak również minimalistycznym. Jednolity biały kolor będzie dobrze wyglądał z płytkami w każdym odcieniu. Co ważne, w narożniku wanny jest półka, na której zmieszczą się wszystkie niezbędne kosmetyki i akcesoria. Produkty zostały wykonane z akrylu, który jest bardzo łatwy w czyszczeniu i posiada właściwości utrzymujące temperaturę – ciepła kąpiel będzie mogła trwać dłużej. Wanny dostępne są w kilku rozmiarach (140 x 100, 150 x 100, 160 x 100 cm), dzięki czemu z łatwością można je dopasować do przestrzeni, jaką dysponujemy. Można też wybrać, czy chcemy mieć wannę prawą czy lewą. Wszystkie są objęte siedmioletnią gwarancją producenta – z pewnością będą służyły wiele lat. W kolekcji są także pasujące obudowy, które dopełnią wystroju. Wykonane są z polistyrenu, tworzywa łatwego do utrzymania w czystości, i objęte dwuletnią gwarancją. W naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl dostępne są także pasujące nogi do wanien, które zapewnią najlepszą stabilność.

Koło Elipso - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Stylowa łazienka od zawsze była Twoim marzeniem? Nadeszła pora, aby je zrealizować! Wybierz styl wnętrzarski, który najbardziej odpowiada Twojej wizji i stwórz plan działania. Zmierz wymiary, dopasuj odpowiednie wyposażenie, które wpisują się w wybrany przez Ciebie styl i dobierz dodatki. Następnie przygotuj szczegółowy plan czynności, które są niezbędne do wdrożenia. Mając gotowy przewodnik, możesz zacząć działać!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Każda osoba, która remontuje łazienkę, musi zmierzyć się z ważnym, podstawowym pytaniem. Wybrać wannę czy prysznic? Nie jest to sprawa prosta, ale pomoże Ci w tym zadanie sobie jednego pytania: jaki podstawowy cel ma spełniać Twoja łazienka? Np. czy zależy Ci wyłącznie na potrzebach fizjologicznych, czy dodatkowo będzie to miejsce relaksu?

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Każda większa zmiana w Twoim domu będzie wymagała przeprowadzenia remontu. Nie trzeba się go bać, ponieważ jest to duży krok do tego, aby żyło Ci się po prostu lepiej. Przygotuj się do niego dobrze, a minie szybko i przyjemnie. Spisz listę prac oraz wszystkie artykuły, a żadna sytuacja na pewno Cię nie zaskoczy.