Koło - Seria 4w1

(4 produktów)
i

Koło Grohe 4w1 to rozbudowana kolekcja misek WC, w której każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie. Poszczególne modele różnić mogą się od siebie zarówno wymiarami, jak i kształtem. Do wyboru są tutaj toalety okrągłe czy kwadratowe.

Więcej informacji o Koło Grohe 4w1

Miski WC z serii Koło Grohe 4w1

Miska WC to niezbędny element wyposażenia każdej łazienki czy toalety. W ostatnim czasie bardzo dużą popularnością cieszą się modele wiszące. Trudno się temu dziwić - prezentują się one efektownie, zajmują mało miejsca i pozwalają na komfortowe czyszczenie znajdującej się pod nimi podłogi. Bogaty asortyment funkcjonalnych, praktycznych i estetycznych misek WC znaleźć można w kolekcji Koło Grohe 4w1 . Świetnie sprawdzać będą się one tak w klasycznych, jak i w nowoczesnych łazienkach.

Są to kompletne zestawy, w których znaleźć można między innymi pneumatyczny zawór odpływowy, kolanko odpływowe, sworznie mocujące, dedykowany stelaż, spłuczkę do zabudowy, deskę wolnoopadającą czy okrągłą lub prostokątną miskę. Do produkcji wchodzących w skład kompletów Koło Grohe 4w1 wykorzystany został duroplast, który jest materiałem niezwykle trwałym i łatwym w czyszczeniu. Znany jest on również ze swoich właściwości antybakteryjnych.

Praktyczne miski Koło Grohe 4w1

Czym charakteryzują się produkty z serii Koło Grohe 4w1 ? Są to kompletne zestawy zawierające wszystkie niezbędne elementy. Nadają się one do montażu zarówno przyściennego, jak i w ścianie szkieletowej. Miski te przeznaczone są do suchej zabudowy. Zamontować można je zarówno przed ścianą pełną, jak i taką, do produkcji której posłużono się płytą gipsową. Istnieje tu możliwość regulacji głębokości zabudowy.

Jakie elementy wchodzą w skład zestawów Koło Grohe 4w1 ? Są to 1 sworznie mocujące, koło odpływowe z wysokiej jakości polietylenu, spłuczka WC, kształtka redukcyjna, zestaw dopływowy oraz odpływowy, a także zawór odpływowy z 3 funkcjami, Start, Stop oraz bez przerywania. Do wyboru są tutaj 2 pojemności: 6 oraz 9 litrów, co pozwala na ograniczenie ilości zużywanej wody. W serii tej znaleźć można innowacyjne miski Rimfree, które od klasycznych modeli różnią się tym, iż są pozbawione kołnierza. Skutecznie zabezpiecza to przed powstawaniem zabrudzeń i ułatwia utrzymanie produktu w czystości przez długi czas. Rozwiązanie to sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Koło Grohe 4w1 - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jeśli jesteś w trakcie remontu i chciałbyś przenieść do swojego domu stylową łazienkę, nic nie stoi na przeszkodzie. Zanim jednak zaczniesz działać, wybierz styl wnętrzarski, którym się będziesz kierować. Na jego podstawie wybierz odpowiednie wyposażenie i dodatki. Właśnie w ten sposób stworzysz wyjątkową, spójną całość. Zapraszamy do lektury naszego bloga.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wanna czy prysznic? To jedno z najcięższych pytań, jakie musi sobie zadać każda osoba, która jest w trakcie remontu łazienki. Wbrew pozorom nie jest to łatwa sprawa, dlatego przed zakupem warto przeanalizować wszystkie za i przeciw, aby mieć pewność, że nasz wybór jest w 100% słuszny.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Zastanawiasz się nad remontem, ale jednocześnie masz przed nim obawy? Niepotrzebnie. Wyobraź sobie, jak funkcjonalny stanie się Twój dom, jeśli zdecydujesz się na ten krok. Przygotuj się do niego dobrze, a wtedy nic Cię nie zaskoczy, nawet bałagan. Spisz listę zadań oraz niezbędnych materiałów i działaj!