Koło - Seria Łazienka Ekologiczna

(0 produktów)
i

Planując urządzanie łazienki w naszym domu, warto rozważyć zakup ekologicznej ceramiki i armatury, która będzie zarówno estetyczna, jak i łatwa w utrzymaniu w czystości oraz pozwoli na ograniczenie rachunków za wodę. Bogaty wybór tego typu produktów można znaleźć w kolekcji Łazienka Ekologiczna znanej marki Koło, która jest wiodącym polskim producentem i dystrybutorem wyrobów do wyposażenia łazienek. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem dostępnym w naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Koło Łazienka Ekologiczna

Ekologiczna armatura, czyli jaka?

Wpływ na ilość zużywanej w toalecie wody ma zarówno wybrany model miski ustępowej, jak i wybór stelaża podtynkowego (dotyczy to modeli wiszących). Klasycznym rozwiązaniem jest miska ze spłukiwaniem w systemie 6/3 litra. Zamienić można ją na znacznie bardziej oszczędny model, gdzie wykorzystywane jest kolejno 4 lub 2 litry wody. To doskonały sposób na redukcję jej zużycia. Łatwiejsze utrzymanie armatury w czystości również sprzyja ekologii. Możliwe jest wówczas zużycie mniejszej ilości tak wody, jak i detergentów. Umożliwia to między innymi miska typu Rimfree, która pozbawiona jest wewnętrznego kołnierza, pod którym to często gromadzą się różnego rodzaju zanieczyszczenia. Przykładem może być model Rimfree Life, o długości 54 centymetrów i wadze 21 kilogramów. Brak tego elementu skutecznie przyspiesza i ułatwia mycie wnętrza miski WC. Na uwagę zasługuje tutaj również specjalna, opatentowana przez Koło powłoka Reflex lub szkliwo KeraTect, którymi pokryta może być ceramika łazienkowa. Ograniczają one osadzanie się zarówno zanieczyszczeń, jak i osadów mineralnych, sprawiając, że utrzymanie ceramiki w czystości jest zarówno łatwe, jak i przyjazne dla środowiska. W kolekcji Łazienka Ekologiczna znaleźć można jednak nie tylko armaturę. Dostępne są tutaj również praktyczne detergenty, takie jak płyn do czyszczenia czy olej neutralizujący, które doskonale sprawdzą się do czyszczenia pisuaru Cero. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Koło Łazienka Ekologiczna - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Posiadanie stylowej łazienki jest zawsze możliwe, niezależnie od tego, który styl wnętrzarski wybrałeś. Ważne jednak jest, abyś konsekwentnie się go trzymał, ponieważ tylko tak stworzysz spójną całość. Oznacza to, że jeśli zdecydowałeś się na wyposażenie z drewnianymi wstawkami, to dodatki również powinny takie być.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wanna czy prysznic? To jedna z najtrudniejszych decyzji, która na Ciebie czeka, jeśli zdecydujesz się na zmianę wyposażenia swojej łazienki. Zanim zdecydujesz się na konkretny model, zastanów się, czego dokładnie potrzebujesz, aby później nie żałować. Przemyśl dokładnie wszystkie wady i zalety, a będziesz mieć gwarancję, że to najlepsza decyzja.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Pragniesz zmian w swoim domu? W takim razie nadszedł czas na remont! Niech ta myśl Cię nie przeraża, a zacznie kojarzyć się z pozytywnymi zmianami, jakie Cię czekają. Odpowiednie przygotowanie pozwoli Ci uniknąć niepożądanych komplikacji. Sporządź plan zmian, dokładną listę zakupów i... do dzieła!