Koło - Seria Madison

(1 produkt)
i

Zlewozmywak to jeden z elementów wyposażenia, którego nie może zabraknąć w żadnej kuchni. Jeżeli szukasz produktu wysokiej jakości, odpornego na uszkodzenia i przebarwienia oraz estetycznego, kolekcja Madison od znanej polskiej marki Koło to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Marka ta od ponad 50 lat dostarcza funkcjonalne, designerskie produkty, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu 123Łazienka!

Więcej informacji o Koło Madison

Praktyczne zlewozmywaki z kolekcji Madison

Zlewozmywak powinien być zarówno funkcjonalny, jak i dopasowany do stylu, w którym została urządzona kuchnia. Dostępne na rynku modele mogą się różnić od siebie między innymi materiałem, z którego zostały wykonane. Najbardziej trwałe są zlewozmywaki ceramiczne. Cechują się większą wytrzymałością na uderzenia i zarysowania od zlewów granitowych. Co więcej, nie ulegają przebarwieniom, nawet wówczas, gdy pozostawi się na nich na dłuższy czas niebezpieczne pod tym względem artykuły. Kolejną kwestią, którą należy wziąć pod uwagę wybierając zlewozmywak do kuchni jest kształt oraz wielkość takiego produktu. Inny model wybierzemy, gdy ma się znajdować pod oknem, inny - gdy planujemy umieścić go w narożniku. Wybór kształtu powinien być uzależniony również od funkcjonalności zlewozmywaka, czyli tego, w jaki sposób dana osoba planuje go użytkować i jakie dodatkowe funkcje powinien on spełniać. Inny produkt wybierze osoba codzienne gotująca, inny - posiadacz zmywarki. Na rynku można spotkać się ze zlewozmywakami jednokomorowymi, półtorakomorowymi, dwukomorowymi czy dwu i pół komorowymi. Do wykonywania podstawowych czynności kuchennych w zupełności wystarczający będzie pierwszy typ. W kolekcji Madison marki Koło dostępne są trwałe, prostokątne, jednokomorowe zlewozmywaki ceramiczne. Kupując je możesz mieć pewność, że posłużą Ci przez długi czas.

Koło Madison - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Zastanawiasz się jak urządzić stylową łazienkę? To proste! Poszukaj inspiracji i wybierz styl wnętrzarski, którym chciałbyś się kierować. Następnie na jego podstawie poszukaj wyposażenia i dodatków, które połączone stworzą jedną całość. Spisz swoje plany i jeśli konsekwentnie będziesz je realizować, będziesz mógł cieszyć się wyjątkowym, stylowym wnętrzem.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Zastanawiasz się nad wyposażeniem swojej łazienki? Doskonale to rozumiemy, bowiem wybór pomiędzy wanną a prysznicem wcale nie jest łatwy. Nie podejmuj decyzji pochopnie, ale dobrze się nad nią zastanów. Pomyśl o swoich potrzebach pod względem funkcjonalności, budżetu oraz dopasowania do stylu Twojej łazienki. Spisz wady i zalety obu opcji, a dzięki temu podejmiesz świadomą decyzję.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Myślisz o remoncie, ale z drugiej strony ta myśl Cię przeraża? Zupełnie niepotrzebnie! Zgadzamy się, że remont = bałagan, ale nie ma takiego kurzu, którego nie da się ogarnąć. Dodatkowo pomyśl o fantastycznych zmianach, które przyniesie. Tak więc nie zwlekaj i zabierz się do planowania!