Koło - Seria Modo

(25 produktów)
i

Modo to niezwykle rozbudowana kolekcja popularnej polskiej marki Koło, która pozwala na kompleksowe zaaranżowanie łazienki - zarówno klasycznej, jak i nowoczesnej. Można znaleźć tutaj między innymi umywalki, wanny, deski sedesowe, miski WC czy szafki wiszące. To wysokiej jakości produkty, co do których możesz mieć pewność, że posłużą Ci przez długi czas. Bogaty wybór armatury łazienkowej Koło możesz znaleźć w sklepie internetowym 123lazienka.pl. Zachęcamy do zakupów!

Więcej informacji o Koło Modo

Kolekcja Koło Modo w pełnej okazałości

W serii Modo marki Koło znaleźć można między innymi praktyczny zestaw składający się ze stelaża oraz bezkołnierzowej miski WC. To przełomowe rozwiązanie, które w znaczący sposób ułatwia utrzymanie czystości w toalecie. Innowacyjny, opatentowany dystrybutor wody i unikalny kształt wewnętrznej części miski pozwalają na wyeliminowanie kołnierza, a co za tym idzie - pozbycie się trudno dostępnych miejsc mogących stanowić siedlisko bakterii, brudu oraz kamienia. Rozwiązanie to pozwala na utrzymanie czystości w toalecie przez długi czas, oszczędzając czas i pieniądze. Szerokość wspomnianego zestawu to 35 centymetrów, długość - 54 centymetry, a waga - 36,5 kilograma. Jest on dostosowany do spłukiwania 3/6 litra oraz oszczędnej wersji - 2/4 litra (druga z nich pozwala na zaoszczędzenie nawet 9000 litrów wody w przeciągu roku). Druga z propozycji to wisząca miska WC wykonana z wysokiej jakości, trwałej, odpornej na uszkodzenia białej ceramiki. Poziomy typ odpływu umożliwia bezpośrednie przymocowanie jej do ściany, a co za tym idzie - będzie ona zajmowała mniej miejsca w toalecie.

Koło Modo - Wanny do Twojej łazienki

W kolekcji Modo znaleźć można także wanny prostokątne - tego typu kształt cieszy się największą popularnością, a to ze względu na jego uniwersalność i ponadczasowość. Wymiary jednego z dostępnych tu modeli to 170 x 45 centymetrów, głębokość - 45 centymetrów, szerokość dna - 51 centymetrów, pojemność - 237 litrów, a waga - 22 kilogramy. Na uwagę zasługuje tu lekko pochyła tylna ścianka, która umożliwia wygodne oparcie. Produkt jest wyposażony w chromowane pokrętło i korek oraz syfon i łuk odpływowy 45 stopni.

Koło Modo - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Stworzenie stylowej łazienki z pozoru może wydawać się trudne, jednak gdy odpowiednio się do tego przygotujesz, okaże się bułką z masłem. Poszukaj inspiracji i wybierz styl architektoniczny, który najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom. Następnie cały czas opierając się na nim, dobierz wyposażenie, które stworzy spójną całość oraz zachwyci nie tylko Ciebie, ale i Twoich gości.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Zastanawiasz się, czy zainwestować w wannę, czy prysznic? Nie jest to sprawa oczywista i może wywołać wiele sprzeczek. Zanim podejmiesz decyzję o zakupie, przemyśl dokładnie kilka ważnych aspektów, jak funkcjonalność, cena oraz czy pasuje do motywu przewodniego Twojej łazienki. Połączenie tych trzech czynników da Ci gotowe rozwiązanie.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Myślisz o remoncie? To fantastycznie! Ale jeśli się go obawiasz, odpowiednie przygotowanie pomoże Ci uniknąć stresujących sytuacji. Aby nic Cię nie zaskoczyło, przygotuj dokładną listę rzeczy do zrobienia oraz produkty do kupienia. Skonfrontuj je ze swoim budżetem i przystąp do zakupów. Dobry plan pomoże Ci okiełznać cały chaos.