Koło - Seria Next

(1 produkt)
i

Kabina prysznicowa to jeden z nieodłącznych elementów wyposażenia każdej łazienki. Bogaty wybór tego typu produktów znaleźć można w kolekcji Next od znanej polskiej marki Koło. Dostępne są tutaj między innymi ścianki boczne, drzwi wnękowe, wsporniki sufitowe oraz kabiny o różnych kształtach - kwadratowe czy półokrągłe. To produkty najwyższej jakości, cechujące się estetycznym wyglądem. Możesz się zaopatrzyć możesz się w nie w naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Więcej informacji o Koło Next

Kabiny prysznicowe i akcesoria z kolekcji Next

W serii Next od Koło można znaleźć między innymi półokrągłą kabinę prysznicową o wymiarach 90 x 90 centymetrów. Wyposażona jest w otwierające się na zewnątrz drzwi skrzydłowe. Wypełnienie stanowi wysokiej jakości, przezroczyste szkło. Na uwagę zasługują również zawiasy z funkcją unoszenia i kątem otwarcia 180 stopni. Zakres regulacji kabiny wynosi od 870 do 888 milimetrów, a szerokość wejścia - 840 milimetrów. Jej wysokość to 1950 milimetrów, promień - 550 milimetrów, a waga - 50,5 kilograma. Kabina jest pokryta powłoką Reflex Koło, na powierzchni której drobne krople wody z łatwością łączą się w większe, spływając razem z nieczystościami. To nowoczesne rozwiązanie skutecznie ogranicza osadzanie się zanieczyszczeń na powierzchniach ceramicznych i szklanych, a do jej pielęgnacji w zupełności wystarczającą jest wilgotna ściereczka lub gąbka. Powierzchnia kabin oraz pozostałych produktów pokrytych powłoką Reflex Koło przez długi czas pozostaje czysta, a usuwanie osadów z kamienia czy tłuszczu jest tutaj znacznie łatwiejsze niż w przypadku tradycyjnych powierzchni. Kolejnym z produktów, który można znaleźć w kolekcji Next od Koło jest ścianka prysznicowa boczna typu walk-in. Z tym rozwiązaniem coraz częściej można spotkać się w nowoczesnych łazienkach. Tego typu kabiny są pozbawione drzwi oraz brodzika. Do ich zalet zaliczyć można wysoką funkcjonalność, wygodę użytkowania oraz łatwość w utrzymaniu w czystości. W porównaniu z klasycznymi modelami, posiadają one znacznie mniej elementów, które mogłyby się zużyć oraz zakamarków wymagających czyszczenia. Demontaż ścianek jest bardzo łatwy oraz szybki. Jedna z dostępnych w linii Next ścianek prysznicowych ma wysokość 1950 milimetrów, zakres regulacji od 970 do 988 milimetrów i wagę 46 kilogramów.

Koło Next - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Poszukujesz pomysłu na stylową łazienkę w Twoim domu? Pomożemy Ci! Przejrzyj style architektoniczne, które są obecnie na topie i wybierz ten, który jest odpowiednikiem Twojej wizji. Następnie kierując się tym motywem, wybierz wyposażenie i dodatki. Gdy je połączysz, efekt Cię zachwyci.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Odpowiedni wybór wyposażenia łazienki niekiedy może być kłopotliwy, dlatego warto dobrze przemyśleć tę decyzję. Najpierw zastanów się, jakie są Twoje główne potrzeby, np. długie kąpiele czy orzeźwiające prysznice, jaki posiadasz budżet oraz co będzie pasowało do motywu przewodniego, w którym jest Twoja łazienka. Połączenie tych wszystkich kwestii da Ci odpowiedź, której szukasz.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Zastanawiasz się, jak przygotować się do remontu, aby jego perspektywa nie była aż tak przerażająca? Pomożemy Ci! Spisz dokładny plan zmian do przeprowadzenia i na jego podstawie stwórz listę artykułów, bez których nie będą one możliwe. Pamiętaj także o środkach czystości, które pomogą Ci okiełznać cały bałagan. Dzięki temu będziesz mieć wszystko pod kontrolą.