Koło - Seria Nova Pro

(84 produktów)
i

Koło Nova Pro - Aby mieć pewność, że wszystkie znajdujące się w łazience elementy armatury będą prezentowały się spójnie, najlepiej zdecydować się na produkty z jednej kolekcji. Przykładem niezwykle rozbudowanej linii może być Nova Pro od popularnej polskiej marki Koło. Znaleźć można tutaj między innymi miski WC, deski sedesowe, bidety, umywalki, spłuczki, szafki wiszące czy przyciski spłukujące. Stanowią one doskonałe połączenie najwyższej jakości i estetycznego wyglądu, dzięki czemu sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Znajdziesz je w naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Koło Nova Pro

Aranżacja łazienki z kolekcją Koło Nova Pro

W kolekcji Koło Nova Pro znaleźć można między innymi bogaty wybór misek wiszących, które stanowią doskonałą alternatywę dla ich klasycznych wersji. Zajmują one niewiele miejsca i ułatwiają utrzymanie czystości w łazience. Zostały wykonane z wysokiej jakości ceramiki, a co za tym idzie - są odporne na szkodliwe działanie nadmiaru wody oraz środków chemicznych. Nie posiadają wewnętrznego kołnierza, co pozwala na ich dokładne wyczyszczenie. Miski posiadają wolnoopadającą deskę. To niezwykle praktyczne rozwiązanie, które z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Mechanizm ten opiera się na szczególnym systemie amortyzacji wyciszającym i spowalniającym opadanie deski. Główną jego zaletą jest fakt, iż skutecznie redukuje on ryzyko uszkodzenia zarówno ceramiki, jak i samej deski. Wolnoopadające deski gwarantują bezpieczeństwo użytkowania dla najmłodszych użytkowników, eliminując prawdopodobieństwo bolesnego przytrzaśnięcia palców. Linia Nova Pro to również wysokiej jakości bidety. Tego typu armaturę coraz częściej można spotkać w naszych łazienkach. Trudno się temu dziwić - to produkt niezwykle praktyczny, który pozwala na utrzymanie higieny miejsc intymnych bez konieczności korzystania z prysznica. W serii Nova Pro zaopatrzyć można się także w niezwykle praktyczny zestaw składający się z prostokątnej umywalki oraz wiszącej szafki.

Koło Nova Pro - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Posiadanie stylowej łazienki jest na wyciągnięcie ręki! Wystarczy Ci dobry plan i chęć działania, a efekt zachwyci nie tylko Ciebie, ale i Twoich gości. Poszukaj stylu architektonicznego, który oddaje Twoje wymagania i kierując się nim, po kolei kompletuj wyposażenie. Nie zapomnij o dodatkach, bo to one stanowią niezbędne dopełnienie.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Zastanawiasz się, czy w Twoim domu lepiej sprawdzi się prysznic, czy wanna? Niewątpliwie decyzja ta nie należy do najłatwiejszych, a co więcej, ma ogromne znaczenie. Zastanawiając się nad idealnym rozwiązaniem, weź pod uwagę kilka czynników, jak funkcjonalność, cena oraz styl wnętrzarski. Warto także spisać wszelkie wady i zalety, ale mieć pełną jasność tej decyzji.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Jeśli pragniesz dużych zmian w swoim domu, jesteś skazany na remont. Nie jest to nic złego, ale musisz się odpowiednio do tego przygotować. Dobra ekipa nie wystarczy, bowiem najpierw musisz zaopatrzyć się w listę produktów i plan działań, aby zapanować nad chaosem. Bałaganem się nie przejmuj - każdy kurz jest do okiełznania.