Koło - Seria Nova Pro bez barier

(4 produktów)
i

Kolekcja Nova Pro bez barier znanej polskiej marki Koło powstała z myślą o osobach o ograniczonej sprawności ruchowej. Dostępne są tutaj między innymi umywalki, miski kompaktowe, spłuczki, specjalne siedziska, deski sedesowe oraz zestawy. Z pełnym asortymentem produktów z serii możesz się zapoznać w naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl. Z chęcią pomożemy Ci w wyborze armatury gwarantującej 100% bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Życzymy udanych zakupów!

Więcej informacji o Koło Nova Pro bez barier

Kolekcja do zadań specjalnych

W serii Nova Pro bez barier znajdziemy między innymi nisko zamontowane miski WC z szerokim, komfortowym siedziskiem, które gwarantują w pełni bezpieczne korzystanie z toalety bez obaw o utratę równowagi. Niektóre z modeli wyposażone są w innowacyjną technologię Rimfree. Są to bezkołnierzowe miski WC, co sprawia, że każdy z fragmentów wnętrza ceramiki jest łatwo dostępny, co pozwala na łatwe utrzymanie produktu w czystości. Tego typu produkty, bardziej niż klasyczne miski WC, przypominają umywalkę lub bidet. Spełniają one europejską normę produktową EN 997 oraz posiadają certyfikat zgodności z polską normą. Są dostosowane do spłukiwania 4/2 litra, co pozwala na znaczące ograniczenie ilości zużywanej wody (w przypadku klasycznych produktów jest to 6/3 litra). W serii Nova Pro bez barier można znaleźć także szerokie, płytkie oraz komfortowe umywalki. Na uwagę zasługuje również zestaw składający się z wiszącej miski WC ze stelażem. Długość produktu to 70 centymetrów, szerokość - 35 centymetrów, wysokość - 24 centymetry, a waga - 36 kilogramów. Produkt może zostać zamontowany w narożniku. Niezbędne jest dokupienie do niego rury odpływowej. Dostępne w kolekcji marki Koło produkty są jednak nie tylko funkcjonalne, ale też niezwykle estetyczne. Sprawdzą się one w łazienkach zarówno klasycznych, jak i nieco bardziej nowoczesnych.

Koło Nova Pro bez barier - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Stylowa łazienka w Twoim domu? To naprawdę realna perspektywa. Jeśli odpowiednio do tego podejdziesz, już wkrótce stworzysz wnętrze, którego każdy będzie Ci zazdrościł. Zacznij od wyboru stylu architektonicznego, który spełnia Twoje wymagania. Następnie konsekwentnie się go trzymając, dobierz odpowiednie sprzęty i dodatki. Stwórz plan, kosztorys, zbierz fachowców i działaj.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Projektujesz łazienkę i nadszedł czas, aby wybrać jej wyposażenie? Zapewne najpierw stajesz przed zakupem wanny czy prysznica. Wiemy, że nie jest to łatwa decyzja, ale mamy sposób na to, aby podjęcie jej nie było takie trudne. Zastanów się, jaki główny cel będzie spełniać Twoja łazienka. Wyłącznie fizjologiczny i dlatego lepiej sprawdzi się prysznic, czy potrzebujesz relaksu i odpoczynku, które zapewni Ci wanna?

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Przeprowadzenie remontu, a tym samym zmian w naszym domu niekiedy może przerażać. Nie myśl o tym w ten sposób, ponieważ możesz pozbawić się szansy na poprawę domowych standardów. Wszystko pójdzie sprawnie i bez komplikacji, jeśli odpowiednio się do tego przygotujesz. Stwórz listę potrzebnych produktów oraz plan działań. Dzięki temu cały czas będziesz kontrolować sytuację, a tym samym nic Cię nie zaskoczy.