Koło - Seria Nova Top

(0 produktów)
i

Aby łazienka była pomieszczeniem w pełni funkcjonalnym, warto wyposażyć ją w niezawodne produkty najwyższej jakości, co do których można mieć pewność, że posłużą przez długi czas, a codzienne korzystanie z nich będzie czystą przyjemnością. Bogaty wybór trwałej, a jednocześnie estetycznej armatury znaleźć można w asortymencie znanej polskiej marki Koło, w kolekcji Nova Top. Produkty te dostępne są w naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl. Życzymy udanych zakupów!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Koło Nova Top

Nova Top - produkty najwyższej jakości

Nova Top jest niezwykle rozbudowaną kolekcją pozwalają na kompleksową aranżację każdej łazienki - zarówno tej klasycznej, jak i utrzymanej w stylu nowoczesnym. Jednym z dostępnych tu produktów jest umywalka wpuszczana w blat, która wykonana została z wysokiej jakości ceramiki sanitarnej. Łatwość w utrzymaniu produktu w czystości, gwarantuje gładka powierzchnia oraz brak gwałtownych załamań. Szerokość umywalki to 56 centymetrów, głębokość - 44 centymetry, a waga - 8 kilogramów. Posiada otwór na armaturę oraz przelew. W komplecie znajduje się szablon montażowy. Umywalka wpuszczana w blat to produkt, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Trudno się temu dziwić - rozwiązanie to pozwala na utrzymanie jednolitej, spójnej bryły i płaskiej powierzchni całej konstrukcji, dając wrażenie delikatności oraz lekkości. Taka umywalka pozwala także na ukrycie nieestetycznych elementów, takich jak rury odpływowe. W kolekcji Nova Top znaleźć można także miski WC kompaktowe lejowe z odpływem poziomym. Szerokość jednego z dostępnych tu modeli to 36 centymetrów, długość - 60 centymetrów, wysokość - 39 centymetrów, a waga - 18 kilogramów. Dostępne są tu również miski WC lejowe w wersji wiszącej. Szerokość takiego produktu to 35,5 centymetra, wysokość - 36 centymetrów, długość - 50 centymetrów, a waga - 13,5 kilograma. Nova Top to również szereg praktycznych akcesoriów, takich jak wsporniki, zawiasy czy odbojniki. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Koło Nova Top - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Posiadanie stylowej łazienki wcale nie jest tak trudne, jak mogłoby się to z pozoru wydawać. Odpowiednie przygotowanie sprawi, że minie to szybko i sprawnie. Zacznij od wybrania stylu wnętrzarskiego, na którym oprzesz swój projekt, a następnie konsekwentnie będziesz się go trzymał, wybierając wyposażenie. Dzięki temu całość wyjdzie spójnie.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wanna czy prysznic? To trudne pytanie zadaje sobie każda osoba, która stoi przed obliczem projektu nowej łazienki. Nie jest to łatwa decyzja, zwłaszcza wtedy, gdy musimy wybrać tylko jedno. Co zrobić i jaką podjąć decyzję, aby nie żałować? To proste! Zastanów się, jakie funkcje ma pełnić Twoja łazienka. Będzie to miejsce, gdzie zregenerujesz siły podczas kąpieli w wannie, czy potrzebujesz szybkiego, orzeźwiającego prysznica, który doda Ci energii na cały dzień?

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont – jedni na niego czekają, inni panicznie się go boją. Zupełnie niepotrzebnie! Nie powinno przerażać nas coś, co przyniesie fantastyczne zmiany i sprawi, że będzie nam się lepiej mieszkało. Musisz tylko wszystko dokładnie zaplanować, a cała akcja przeminie zgodnie z Twoim założeniem. Spisz wszystkie produkty do kupienia, zrób listę działań i zacznij je realizować. Powodzenia!