Koło - Seria Ovum

(0 produktów)
i

Ovum to znana marka specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości armatury łazienkowej, która na rynku działa od ponad 50 lat. Jej wyroby charakteryzują się efektownym designem, trwałością oraz funkcjonalnością. Jedną z kolekcji firmy jest Ovum. Cechami charakterystycznymi, znajdujących się tu produktów, są ich opływowe kształty. Zachęcamy do zapoznania się z kolekcją na 123lazienka.pl.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Koło Ovum

Jakie produkty znajdziemy w kolekcji Ovum?

Jednym z produktów, które można znaleźć w linii Ovum marki Koło jest miska ustępowa lejowa, wisząca o wadze 28 kilogramów. Została pokryta innowacyjną powłoką Reflex Koło. Na jej powierzchni drobne krople wody z łatwością łączą się w większe, szybko spływając z nieczystościami. Sprawia to, że powłoka skutecznie ogranicza osadzanie zanieczyszczeń na powierzchniach ceramicznych oraz szklanych. Do jej pielęgnacji w zupełności będzie wystarczająca delikatna ściereczka lub gąbka. Powierzchnia misek WC z powłoką Reflex Koło przez długi czas pozostaje czysta, a powstające osady z kamienia można tu usunąć znacznie łatwiej niż w przypadku tradycyjnych powierzchni. Drugi, ze znajdujących się w kolekcji Ovum produktów, to owalna umywalka nablatowa z przelewem, bez otworu na armaturę. Jej szerokość to 60 centymetrów, głębokość: 40 centymetrów, a waga: 15 kilogramów. W komplecie znajduje się zestaw montażowy oraz instrukcja montażu. Umywalki nablatowe są rozwiązaniem, które coraz częściej spotyka się w naszych łazienkach. Bryła takiego produktu jest osadzona na blacie, która nieco wystaje poza jego powierzchnię. Natomiast syfon oraz rury znajdują się pod blatem; mogą być na przykład ukryte w szafce. Wysoki rant umywalki nablatowej sprawia, że woda nie chlapie na blat, dzięki czemu taki produkt zachowuje estetyczny wygląd przez długi czas. Co więcej, miejsce styku umywalki nablatowej z szafką jest wyraźnie zaznaczone i osłonięte, co zapobiega gromadzeniu się kurzu, ułatwiając utrzymanie czystości w łazience.

Koło Ovum - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Planując remont w swoim domu, myślisz o stylowej łazience? To fantastycznie! Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Przede wszystkim zaplanuj wszystkie swoje działania i znajdź inspiracje, które staną się Twoim motywem przewodnim. Następnie stwórz listę sprzętów oraz dodatków. Zbierz drużynę do pracy i działaj! Wejdź również na naszego bloga.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

W trakcie prac remontowych łazienki zawsze przychodzi czas na najtrudniejsze pytanie: wanna czy prysznic? Jak podjąć decyzję, której nie będziemy żałować? Odpowiedź znajdziesz w prostym pytaniu. Zamknij oczy i zastanów się, na czym Ci najbardziej zależy. Czy będą to relaksujące kąpiele, czy może szybkie, orzeźwiające prysznice? A może zdasz sobie sprawę, że potrzebujesz ich obu, aby być w pełni szczęśliwym?

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Wprowadzenie zmian w domu niesie za sobą remont, który budzi w nas skrajne uczucia: od ekscytacji po przerażenie. Natychmiast odpędź od siebie negatywne myśli i skup się na tym, ile dobrego te zmiany przyniosą. Aby wszystko przebiegło sprawnie, stwórz plan działania i artykułów, których potrzebujesz. Następnie trzymaj się konsekwentnie tego, co zapisałeś, a dzięki temu łatwiej zapanujesz nad sytuacją.