Koło - Seria Pacyfik

(0 produktów)
i

Gdy zdecydowaliśmy, że w naszej łazience ma się znaleźć kabina prysznicowa, niezbędne będzie zaopatrzenie się w stosownie dobrany brodzik, obudowę oraz zestaw montażowy. Pierwszy z elementów dostępny jest w wielu różnych kształtach i wymiarach. Bogaty wybór trwałych, estetycznych brodzików, można znaleźć w asortymencie marki Koło, w kolekcji Pacyfik. Mogą się w nie Państwo zaopatrzyć w naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl. Zapraszamy do zakupów!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Koło Pacyfik

Czym się kierować, wybierając brodzik z kolekcji Pacyfik?

Brodziki dostępne w serii Pacyfik mogą się różnić od siebie między innymi kształtem. Najbardziej uniwersalne są modele kwadratowe oraz prostokątne. W łazienkach o niewielkim metrażu najlepiej sprawdzą się z kolei te półokrągłe, które można z łatwością dosunąć do rogu czy umieścić je we wnęce. Wymiary brodzików określa się podając ich szerokość i promień. Najczęściej mamy do czynienia z modelami w formacie 80x80 centymetrów, 90x90 centymetrów oraz 100x100 centymetrów. Do niewielkich pomieszczeń najlepiej wstawić brodzik o wielkości 70x70 centymetrów. Do produkcji tego typu elementów armatury łazienkowej stosuje się rozmaite materiały. W przypadku kolekcji Pacyfik jest to akryl. Tworzywo to charakteryzuje się gładkością ścianek, łatwością czyszczenia oraz lekkością. Pozostałe materiały wykorzystywane do tworzenia brodzików to odlewy mineralne, stal oraz ceramika. Kolejnym ważnym parametrem brodzików jest głębokość, od której to uzależniony jest komfort kąpieli. W przypadku nowoczesnych wnętrz doskonale sprawdzą się modele płaskie, nazywane również posadzkowymi. Charakteryzują się one efektownym designem, a dzięki brakowi wysokich progów, nie przytłaczają wnętrza, tworząc spójną całość. Można się spotkać z modelami, których głębokość wynosi zaledwie 2-3 centymetry. Taki brodzik może być wpuszczony w posadzkę, dzięki czemu nie będzie wystawać nad jej powierzchnię. Zapraszamy do zakupów.

Koło Pacyfik - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jeśli obawiasz się, że stylowa łazienka jest dla Ciebie nieosiągalna, to błąd. Nawet jeśli posiadasz małe pomieszczenie, odpowiednia konfiguracja wyposażenia sprawi, że będzie nie do poznania. Wybierz styl wnętrzarski, którym się będziesz inspirować i do dzieła! Stopniowo dobieraj dodatki, które zapewnią niepowtarzalny charakter.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Każdą osobę remontującą łazienkę czeka ten sam trudny wybór pomiędzy wanną i prysznicem. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, zastanów się nad swoimi priorytetami względem łazienki. Czy ma to być miejsce relaksu podczas długich, gorących kąpieli czy bardziej stawiasz na orzeźwiające prysznice, które dodadzą Ci energii? Odpowiedź nasunie Ci się sama.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Każdy remont niesie ze sobą ryzyko ogromnego bałaganu, ale to nie powinno sprawiać, że z niego zrezygnujesz. Nie ma kurzu, którego nie da się okiełznać, dlatego już teraz zrób listę prac do wykonania oraz produkty do kupienia i do dzieła. Nowe wnętrza Cię całkowicie zachwycą.