Koło - Seria Pareo

(0 produktów)
i

Pisuar to element armatury, który do tej pory można było spotkać wyłącznie w łazienkach publicznych. Obecnie jednak, ze względu na komfort użytkowania, coraz częściej staje się on częścią wyposażenia domowych toalet. Bogaty wybór trwałych, odpornych na uszkodzenia i estetycznych pisuarów można znaleźć w kolekcji Pareo od znanej marki Koło, która na rynku działa nieprzerwanie od ponad 50 lat. Zachęcamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w naszym sklepie 123lazienka.pl!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Koło Pareo

Co warto wziąć pod uwagę, wybierając pisuar?

Do wyboru mamy pisuary z konstrukcją otwartą oraz modele wyposażone w pokrywę i deskę, które zwiększają poczucie higieny i umożliwiają zamknięcie całej konstrukcji, gwarantując wysoki poziom czystości oraz świeżości. Dostępne na rynku pisuary produkuje się ze stali nierdzewnej lub ceramiki. Pierwsze z nich są znacznie bardziej wytrzymałe, drugie - estetyczniejsze. Standardowe wymiary pisuaru to 40 centymetrów szerokości i 30 centymetrów głębokości. W niewielkich łazienkach najlepiej sprawdzą się modele asymetryczne oraz narożne, które pozwalają na dużą oszczędność przestrzeni. Bardzo praktyczne są pisuary, które posiadają zintegrowany system zapachowy, co zabezpiecza przed powstawaniem przykrych zapachów. Pisuary mogą się różnić od siebie także systemem spłukiwania. Te ze spłukiwaniem ręcznym są przede wszystkim proste w montażu. Do wyboru są tutaj modele klasyczne oraz nieco bardziej oszczędne, wyposażone w jednolitrowy zbiornik. Druga propozycja to modele wyposażone w funkcję spłukiwania automatycznego. Wybierając je, należy zwrócić uwagę na to, by zastosowana tu komórka była wysokiej jakości, co pozwoli uniknąć problemu fałszywych wzbudzeń systemu. Ostatnia z dostępnych możliwości to pisuar bezwodny, czyli nie wymagający spłukiwania. Odprowadzanie nieczystości następuje tu do syfonu i jest możliwe dzięki specjalnie ukształtowanym ściankom oraz odpływowi. To najbardziej oszczędne i najprostsze w montażu rozwiązanie.

Koło Pareo - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Marzysz o stylowej łazience? Mamy pomysł, jak to osiągnąć. Kluczem jest wybranie motywu architektonicznego, który najbardziej odpowiada Twojej wizji. Konsekwentnie się go trzymaj, wybierając wyposażenie i dodatki, aby całość była spójna. Spisz swój plan i policz sumę, którą później będziesz modyfikować. Teraz możesz przystąpić do działania!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Remontujesz łazienkę i zastanawiasz się, czy powinieneś kupić wannę, czy prysznic? Rozumiemy trudność tej decyzji. Z troski o to, abyś wybrał jak najlepszą opcję dla siebie, radzimy, abyś dokładnie przemyślał swoje potrzeby. Co w łazience stawiasz na pierwszym miejscu, długie kąpiele, podczas których się odprężysz czy szybkie prysznice, które pobudzą Cię do działania? Odpowiedź nadejdzie sama.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Planujesz remont, ale całkowicie się go obawiasz? Niepotrzebnie! Nawet jeśli spowoduje to bałagan, to przecież łatwo go okiełznasz. Aby wszystko przebiegło szybko i sprawnie, przygotuj dokładną listę potrzebnych produktów, aby być gotowym na każdą ewentualność. Stwórz plan działania i konsekwentnie się go trzymaj, a wszystko minie szybko i bezboleśnie.