Koło - Seria Perfect

(5 produktów)
i

Urządzając łazienkę, jedną z pierwszych podejmowanych decyzji jest to, czy znajdzie się tam wanna, czy kabina prysznicowa. Jeżeli zdecydowałeś się na pierwsze rozwiązanie, bogaty asortyment wysokiej jakości, cieszących oko produktów tego typu, znajdziesz w asortymencie znanej marki Koło, w kolekcji Perfecta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem firmy dostępnej w naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl! Z chęcią pomożemy Ci w wyborze wanny idealnej.

Więcej informacji o Koło Perfect

Wanny z kolekcji Perfect

Dostępne w serii Perfect wanny są produkowane z akrylu. Tego typu produkty cieszą się bardzo dużą popularnością. Wybierając je należy zwrócić uwagę, aby grubość ich ścian przekraczała 5 milimetrów. Tego typu wanny przez długi czas utrzymują wysoką temperaturę wody i skutecznie tłumią hałasy. Są również lekkie, a co za tym idzie - łatwe w transporcie. Do ich zalet można zaliczyć także odporność na przebarwienia od kamienia czy rdzy. Są one dostępne w rozmaitych, nawet najbardziej fantazyjnych kształtach i pozwalają na zamontowanie w ich wnętrzu hydromasażu. Drugi, kluczowy parametr to wymiary wanny, które należy dopasować do przestrzeni, którą dysponujemy. Nie powinna być ona za duża, by nie utrudniać poruszania się po łazience. Minimalna przestrzeń po wyjściu z kąpieli między dłuższym bokiem wanny a ścianą, to 55 centymetrów. W kolekcji Perfect znajdziemy modele w rozmaitych formatach: 140x70 centymetrów, 180x80 centymetrów, 160x75 centymetrów, 170x75 centymetrów, 150x75 centymetrów. Jeśli chodzi o kształt, najbardziej uniwersalne są wanny prostokątne. Tego typu prosty kształt doskonale nadaje się do zabudowania wnęki pomieszczenia dłuższym bokiem, zostawiając jeden dłuższy bok zamaskowany panelem frontowym lub obłożony glazurą czy mozaiką. Tego typu wannę można umieścić także w rogu wnętrza, zostawiając front oraz jeden bok wolny. Dostępne w kolekcji Perfect wanny są sprzedawane w komplecie oraz dedykowanym zestawom montażowym.

Koło Perfect - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Posiadanie stylowej łazienki nie musi być wyłącznie Twoim marzeniem. Jeśli stworzysz szczegółowy plan działania, wszystko to może stać się realne. Najpierw poszukaj motywu, którym będziesz się kierować, szukając wyposażenia i dodatków. Następnie wyszukaj sprzęty, które chcesz mieć. Stwórz kosztorys i działaj!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wanna czy prysznic? Właśnie to pytanie pada zawsze z ust osoby, która jest w trakcie remontu łazienki. Ten z pozoru banalny wybór może wcale nie być taki prosty. Musisz zastanowić się, co jest dla Ciebie ważniejsze - długie kąpiele czy szybkie prysznice. A może właśnie teraz wpadło Ci do głowy, że potrzebujesz obu?

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Bardzo często remont, zamiast kojarzyć się z pozytywnymi zmianami, przywodzi na myśl bałagan i mnóstwo pracy. Jeśli jednak dobrze go zaplanujesz, wszystko pójdzie sprawnie, a Ty będziesz się cieszyć nowym wnętrzem. Zrób szczegółowy plan potrzebnych materiałów oraz swoich działań, a nic Cię nie zaskoczy.