Koło - Seria Punto

(0 produktów)
i

Jednym z elementów wyposażenia, bez którego nie może obyć się żadna łazienka jest umywalka. Produktem, który cieszy się w ostatnim czasie bardzo dużą popularnością jest model nablatowy. Jeżeli szukasz wysokiej jakości, odpornej na uszkodzenia, estetycznej umywalki, znajdziesz ją w kolekcji Punto marki Koło. Bogaty wybór produktów z tej linii dostępny jest w naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl. Chętnie pomożemy Ci w wyborze idealnej umywalki, która stanowić będzie doskonałe uzupełnienie wystroju Twojej łazienki.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Koło Punto

Umywalki nablatowe z linii Punto

W kolekcji Punto od firmy Koło znaleźć można między innymi okrągłe umywalki nablatowe o średnicy 45 centymetrów. Posiadają one odpływ oraz przelew i są sprzedawane w zestawie z systemem przelewowym i szablonem montażowym. Ich waga to 8 kilogramów. Pokryte są innowacyjną powłoką Reflex Koło, dzięki której ceramiczna powierzchnia staje się idealnie gładka, a co za tym idzie, ograniczeniu ulega osadzanie się zanieczyszczeń oraz osadów mineralnych. Umywalki nablatowe mają cały szereg zalet. Ich wyższy brzeg zwiększa komfort użytkowania, ułatwiając wykonywanie czynności higienicznych, takich jak mycie twarzy czy golenie się. Wysoki rant sprawia, że woda nie chlapie na blat, a co za tym idzie - przez długi czas zachowuje on swój estetyczny wygląd. Miejsce styku umywalki nablatowej i szafki jest wyraźnie zaznaczone i odsłonięte, zapobiegając gromadzeniu się na jego powierzchni kurzu i ułatwiając utrzymanie czystości w łazience. Zastosowany tu blat zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania kosmetyków i niezbędnych drobiazgów. Oprócz tego, nieestetyczne elementy montażowe można tu z łatwością ukryć w szafce lub dekoracyjnie wyeksponować pod blatem. Drugie z rozwiązań świetnie sprawdzi się w przypadku łazienek utrzymanych w stylu industrialnym. Najczęściej można się spotkać z białymi umywalkami ceramicznymi, lecz niekiedy do tego celu stosuje się również kamień czy hartowane szkło. Zachęcamy do skorzystania z ciekawej oferty naszego sklepu internetowego.

Koło Punto - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Stworzenie stylowej łazienki może z pozoru wydawać się trudne, ale wcale nie musi takie być. Jeśli odpowiednio się do tego przygotujesz, wszystko przebiegnie szybko i sprawnie. Jak to zrobić? Stwórz plan, w którym opiszesz inspiracje, listę potrzebnych rzeczy oraz dodatki. Pamiętaj, aby dostosować je do wymiarów swojej łazienki, aby na wszystko starczyło miejsca.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Co jest odwiecznym pytaniem każdej osoby remontującej łazienkę? Oczywiście: wanna czy prysznic? Nie jest to łatwa decyzja, ale jeśli nadszedł czas wyboru, zastanów się, czego oczekujesz od swojej łazienki. Jeśli relaksu to na pewno lepsza będzie wanna, jeżeli zaś porannego orzeźwienia, powinieneś postawić na prysznic.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Aby Twój dom był jeszcze bardziej funkcjonalny, niezbędny jest remont. Jeśli odpowiednio się do niego przygotujesz, minie on tak szybko, że nim się zorientujesz, będziesz już się cieszyć nowym wnętrzem. Sporządź plan działania oraz listę zakupów, aby nic Cię w trakcie nie zaskoczyło. Bałaganem się nie przejmuj, ponieważ nie ma kurzu, którego nie dałoby się okiełznać.