Więcej informacji o Koło Reflex

Reflex Koło - co to takiego?

Reflex Koło to innowacyjna powłoka stosowana na ceramice łazienkowej oraz szklanym wypełnieniu kabin prysznicowych. Utrzymywanie w czystości tego typu wyrobów staje się niezwykle łatwe. Związane jest to z faktem, iż na powierzchni Reflex Koło drobne krople wody z łatwością łączą się w większe i szybko spływają razem z nieczystościami. Sprawia to, że ta nowoczesna powłoka niezwykle skutecznie ogranicza osadzanie się zanieczyszczeń na powierzchniach ceramicznych oraz szklanych, a do ich pielęgnacji w zupełności wystarczająca będzie delikatna ściereczka lub gąbka. Powierzchnia produktów pokrytych powłoką Reflex Koło przez długi czas pozostaje czysta, a tworzące się osady z kamienia lub tłuszczu można usunąć znacznie łatwiej niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnych powierzchni. Reflex Koło to jednak nie jedyne innowacyjne rozwiązanie stosowane przez markę. Drugim z nich jest Rimfree. Jego nazwa wywodzi się od dwóch angielskich słów - “rim” oznaczającego kołnierz, rant oraz “free”, czyli wolny. Wnętrze miski typu Rimfree bardziej niż klasyczny produkt tego typu przypomina łatwą do utrzymania w czystości umywalkę czy bidet. Sekret tkwi tutaj w szczególnym ukształtowaniu miski WC. Woda spłukująca ją dostaje się do niej ze specjalnie zaprojektowanej dyszy, a następnie jest precyzyjnie rozprowadzana. Każdy fragment wnętrza takiej ceramiki jest łatwo dostępny, co znacząco ułatwia czyszczenie. Można tutaj zapomnieć także o stosowaniu silnych detergentów - wystarczy przetarcie całości ściereczką nasączoną delikatnym preparatem. Przełomowość rozwiązania Rimfree podkreśla fakt, iż jest chroniony patentem. Zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty.

Koło Reflex - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Nie wiesz jak zaprojektować małą łazienkę, aby była stylowa? Wystarczy dobry plan! Jeśli tylko kierując się wybranym stylem architektonicznym, wybierzesz sprzęty i dodatki, Twoja łazienka nabierze zupełnie nowego wyglądu. Pamiętaj jednak, że jeżeli Twoja łazienka jest mała, kluczowa tu będzie walka o miejsce, dlatego nie zapomnij o zdrowym rozsądku w doborze mebli.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wybór wyposażenia łazienki wcale nie jest prosty zwłaszcza wtedy, gdy musisz wybierać pomiędzy posiadaniem wanny i prysznica. Niewątpliwie jedno i drugie ma swoje zalety, jednak musisz zdecydować, które z nich są dla Ciebie ważniejsze. Sprecyzuj swoje priorytety, jak relaks czy oszczędność, a pomoże Ci to wybrać najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont kojarzy się nam z ogromnym bałaganem i niespodziewanymi sytuacjami. Wcale jednak tak być nie musi! Jeśli odpowiednio się do niego przygotujesz, nic Cię nie zaskoczy. Spisz cały plan działania oraz listę produktów do kupienia, a zyskasz jasny obraz potrzebnego czasu oraz wydatków. Zdecydowanie Ci to pomoże.