Koło - Seria S600

(0 produktów)
i

Kabina prysznicowa to jeden z niezbędnych elementów wyposażenia każdej łazienki. Bogaty asortyment wysokiej jakości, estetycznych, odpornych na uszkodzenia produktów, znajdziesz w kolekcji S600 od znanej marki Koło, która na rynku działa nieprzerwanie od ponad 50 lat. W produkty dostępne w tej serii możesz się zaopatrzyć w naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl. Z chęcią pomożemy Ci w wyborze idealnej kabiny prysznicowej, która w 100% sprosta Twoim oczekiwaniom.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Koło S600

Idealna kabina prysznicowa, czyli jaka?

Wybierając kabinę prysznicową, należy wziąć pod uwagę kilka parametrów. Jednym z nich są wymiary. Za najbardziej optymalne kabiny prysznicowe uważa się te, o wymiarach podstawy 90x90 centymetrów. Jeżeli dysponujesz bardzo małą łazienką, zdecyduj się na model o wielkości 80x80 centymetrów. Bardzo praktycznym rozwiązaniem, które świetnie sprawdzi się w niewielkim wnętrzu jest również kabina asymetryczna, na przykład taka o wymiarach 70x90 centymetrów. Szereg producentów posiada w swoim asortymencie modele, których co najmniej jeden bok podstawy ma 100, 120, a niekiedy nawet 140 centymetrów. Najwyższe dostępne na rynku kabiny mają wysokość wahającą się od 200 do 220 centymetrów, a najniższe - około 170 centymetrów. Standardowa wysokość brodzika to około 10-15 centymetrów. Niezwykle ważne jest to, w której części łazienki znajdzie się kabina prysznicowa. Można ją zamontować można w rogu pomieszczenia, we wnęce, przy ścianie czy na środku. Kolejny etap to dopasowanie jej kształtu do wybranego miejsca oraz metrażu łazienki. Najmniej miejsca zajmują kabiny narożne o podstawie kwadratu, prostokąta lub ćwiartki koła. Równie kompaktowe są kabiny we wnęce. Posiadacze dużych łazienek, bez obaw mogą się zdecydować na kabinę o niestandardowym kształcie, umiejscowioną w nietypowym miejscu, o sporych wymiarach. Kabiny prysznicowe można podzielić na natryskowe oraz wielofunkcyjne. W serii S600 dostępna jest między innymi kabina prysznicowa o szerokości wejścia 605 milimetrów, wysokości 2000 milimetrów i zakresie regulacji między 875 a 895 milimetrów.

Koło S600 - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Szukasz sposobu na stworzenie stylowej łazienki w Twoim domu? Pomożemy Ci! Jeśli odpowiednio się do tego przygotujesz i przemyślisz całą koncepcję, stanie się ona realna. Zacznij od wyboru stylu wnętrzarskiego, pod który następnie wybierzesz sprzęty oraz dodatki. Następnie zaplanuj wszystkie działania, aby mieć jasno sprecyzowane, co musisz zrobić. Później pozostaje Ci tylko wdrożenie tego, co zaplanowałeś.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Projektujesz łazienkę i nadszedł czas na wybór pomiędzy wanną i prysznicem? Wiemy, że nie jest to łatwa decyzja, ale pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję. Zastanów się, jaki główny cel będzie spełniać. Wyłącznie fizjologiczny i dlatego lepiej sprawdzi się prysznic czy dodatkowo relaksacyjny i niezbędne jest posiadanie wanny?

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Zbliża się remont i nie wiesz, jak się poradzić z tą przerażającą myślą? Wcale nie musisz się bać, ponieważ nadciągają zmiany, które odmienią Twoje wnętrza, a tym samym będzie Ci się lepiej mieszkać. Aby wszystko przebiegło szybko i sprawnie, spisz listę potrzebnych produktów oraz plan działań, aby wiedzieć, na którym jesteś etapie i jak wiele jest przed lub za Tobą.