Koło - Seria Sing

(0 produktów)
i

Nieodłącznym elementem wyposażenia każdej łazienki jest miska WC. Bogaty asortyment tego typu produktów charakteryzujących się wysoką jakością, trwałością, funkcjonalnością i estetycznym wyglądem można znaleźć w kolekcji Sign od popularnej marki Koło. Serdecznie zachęcamy do zakupów w naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Koło Sing

Wybieramy miskę WC do łazienki

Jeżeli jesteś na etapie urządzania łazienki i nie wykonałeś jeszcze instalacji kanalizacyjnej, w pierwszej kolejności powinieneś zastanowić się, w którym miejscu umieścić muszlę klozetową. Jeżeli z kolei planujesz jej wymianę, sprawdź jaki jej typ będzie można zamontować w Twojej toalecie. Do wyboru masz poznański, czyli z podejściem poziomym oraz warszawski - z pionowym. W sklepach można spotkać się z miskami stojącymi oraz wiszącymi. Pierwsze z nich stosuje się coraz rzadziej, a to ze względu na fakt, iż w miejscu ich styku z podłogą z łatwością gromadzi się brud. Znacznie łatwiejsze jest utrzymywanie w czystości misek wiszących - podłogę pod nią oraz bezpośrednio wokół niej można z łatwością odkurzyć czy wytrzeć na mokro. W tym przypadku należy jednak pamiętać o zakupie stelażu, na którym zostanie ona zamocowana. By miska WC była stabilna, musi zostać przymocowana do przegrody budowlanej - podłogi lub ściany. Modele stojące montuje się do podłogi przy pomocy śrub, które, o ile zostaną odpowiednio zamaskowane, mogą być niemalże niewidoczne. Ściana łazienki, na której ma zostać zamocowana miska klozetowa wisząca, musi posiadać odpowiednio mocną konstrukcję tak, by wytrzymać obciążenie zarówno samego produktu, jak i korzystającej z niej osoby. Miskę montuje się na specjalnym stelażu instalacyjnym, który jest mocowany do ściany i podłogi lub wyłącznie do podłogi. Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość ukrycia za obudową mało estetycznych elementów, takich jak odcinek rury doprowadzającej wodę do spłukiwania oraz podejście do pionu kanalizacyjnego. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Koło Sing - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Stylowa łazienka w Twoim domu? Dlaczego nie! Jeśli odpowiednio się do tego przygotujesz, stanie się realna! Zacznij od wybrania stylu wnętrzarskiego, który spełnia Twoje oczekiwania. Następnie konsekwentnie się nim kierując, dobierz odpowiednie sprzęty. Nie zapomnij o dodatkach, bo to one stanowią kwintesencję całego wnętrza. Spisz plan i... do dzieła!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wanna czy prysznic? To pytanie zadaje sobie każda osoba, która jest w trakcie projektu nowej łazienki. Nie jest to łatwy wybór, zwłaszcza wtedy, gdy nie możemy mieć ich obu. Co zrobić i jak zdecydować? To proste! Zastanów się, jakie funkcje ma pełnić Twoja łazienka. Będzie to miejsce, gdzie się zrelaksujesz podczas kąpieli w wannie czy potrzebujesz szybkiego, orzeźwiającego prysznica?

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont – jedni na niego czekają, inny się panicznie boją. Ale dlaczego mamy się bać czegoś, co przyniesie pozytywne zmiany w naszym domu oraz sprawi, że będzie on jeszcze bardziej funkcjonalny? Jeśli wszystko dokładnie zaplanujesz, przebiegnie on tak szybko, że nim się obejrzysz, będzie po wszystkim. Spisz listę potrzebnych produktów i plan działań, i nie pozwól się niczym zaskoczyć.