Koło - Seria Slim

(0 produktów)
i

Jeżeli wybrałeś już miskę oraz deskę WC do swojej łazienki, kolejnym zakupem będzie przycisk spłukujący. Ten niepozorny element jest w stanie zarówno zwiększyć, jak i zmniejszyć rachunki za wodę. Duży wybór wysokiej jakości przycisków spłukujących znajdziesz w kolekcji Slim od marki Koło. Możesz się w nie zaopatrzyć w naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl. Zachęcamy do zakupów!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Koło Slim

Co warto wiedzieć przed zakupem przycisku spłukującego?

Gdy zdecydowałeś się na zakup WC ze stelażem, nie zawsze w komplecie znajdziesz przycisk spłukujący. W związku z tym, zadbać musisz o to, aby oglądane przez Ciebie modele były z nim kompatybilne. Każdy stelaż wymaga bowiem przycisku o określonej wielkości. Warto zdawać sobie sprawę z faktu, iż przycisk spłukujący jest elementem od niego niezależnym, możliwym do wymienienia. Jeżeli po jakimś czasie ulegnie on uszkodzeniu lub znudzi Ci się jego wygląd, możesz go z łatwością wymienić na nowy, nie ingerując w konstrukcję stelaża i unikając wymiany całości. Przycisk spłukujący demontuje się przez zdjęcie obudowy. W niektórych przypadkach może być konieczne jej zdjęcie. Jednym z dostępnych rodzajów przycisków są modele jednofunkcyjne, które umożliwiają spłukanie toalety wodą w ilości wahającej się od od 5 do 9 litrów. Niestety, takie produkty mogą przyczynić się do wzrostu wysokości opłat za wodę. Znacznie bardziej ekonomiczne są przyciski dwufunkcyjne. Dzielą się na dwie części - większą oraz mniejszą. Drugie z nich mogą zużywać nawet o połowę mniej wody, uwalniając na przykład 3 litry, podczas gdy z większego wydobywa się 6 litrów wody. W sklepach można się spotkać również z bardzo ekonomicznymi modelami uwalniającymi 2 lub 4 litry wody. Bardzo praktyczne są przyciski wyposażone w funkcję STOP, która sprawia, że w dowolnym momencie możemy zatrzymać uwalnianie wody zużywając dokładnie tyle, ile potrzebujemy, skutecznie ograniczając jej zużycie. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Koło Slim - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Posiadanie stylowej łazienki jest marzeniem wielu z nas, ale od pomysłu do realizacji może dzielić nas długa droga. Jeśli odpowiednio się do tego zabierzesz, stylowa łazienka zawita w Twoim domu już w najbliższym czasie. Poszukaj inspiracji, przygotuj szczegółowy plan działania i przemyśl wyposażenie. Nie zapomnij o dodatkach, bo to one zrobią największy efekt.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Urządzając swoją łazienkę, nadchodzi czas najtrudniejszej decyzji: wanna czy prysznic? Podjęcie jej nie jest łatwe, ale na pewno pomoże Ci w tym jedno pytanie: wolisz długie, relaksujące kąpiele czy szybkie, orzeźwiające prysznice? Jest też trzecia opcja. Możesz skusić się na odrobinę szaleństwa i postawić na oba sprzęty. Co wybierasz?

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Nieustannie myślisz o zmianach w swoim domu, ale wizja remontu wpływa na Ciebie zniechęcająco? Wcale tak być nie musi! Odpowiednio się do tego przygotuj, a przekonasz się, jak szybko ten czas minął. Przygotuj plan działania, listę materiałów, których potrzebujesz, i do dzieła. Nawet jeśli pojawią się komplikacje, to pamiętaj, że nie ma sytuacji bez wyjścia.