Koło - Seria Spark

(0 produktów)
i

Wanna stanowi doskonałą alternatywę dla kabiny prysznicowej. To świetne rozwiązanie dla wszystkich miłośników długich, relaksujących kąpieli. Jeżeli szukasz wanny, która będzie zarówno estetyczna, jak i odporna na uszkodzenia, idealnie do tego celu sprawdzą się produkty dostępne w kolekcji Spark, od znanej polskiej marki Koło z ponad 50-letnią historią. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu 123lazienka.pl.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Koło Spark

Wanny Spark - inwestycja na lata

Do produkcji wanien Spark stosuje się akryl, czyli metakrylan metylu, którego główną zaletą jest możliwość dowolnego kształtowania. Zaczął być on modny w latach dziewięćdziesiątych, kiedy to dużą popularnością cieszyły się wanny z rozmaitymi profilowaniami w postaci zagłówków, podłokietników czy siedzisk. Ich stworzenie nie było wówczas możliwe w przypadku modeli żeliwnych czy stalowych. Wanny akrylowe są ciepłe w dotyku, a ich powierzchnia - gładka i łatwa w utrzymaniu czystości. Do ich zalet zaliczyć można również niską cenę - ważą one najmniej ze wszystkich, dostępnych na rynku tego typu produktów. Oprócz tego, są łatwe w montażu oraz transporcie i są niedrogie. Wanny akrylowe dłużej utrzymują wysoką temperaturę wody niż stalowe. Są także dźwiękochłonne - nalewaniu wody nie towarzyszy hałas. Co więcej, bez problemu można zamontować w nich hydromasaż czy skorygować powierzchniowe zarysowania, nie zostawiając śladu po naprawie. Higieniczność wanien akrylowych zwiększa ich odporność na odbarwienia, na skutek działania osadu wapiennego z wody czy rdzy. Właściwości antybakteryjne produktu wynikają z kolei z faktu, iż akryl posiada w swojej strukturze jony srebra, które skutecznie hamują rozwój bakterii. Tym, co odróżnia wanny Spark od innych produktów tego typu dostępnych na rynku jest pokrywająca je powłoka AntiSlide, która skutecznie redukuje ryzyko upadku, gwarantując jednocześnie maksymalne bezpieczeństwo podczas kąpieli. W pracach nad nią uczestniczył między innymi znany projektant - Krystian Kowalski. Zachęcamy do skorzystania z oferty.

Koło Spark - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Do tej pory stylowe łazienki oglądałeś wyłącznie w katalogach wnętrzarskich? Jeśli odpowiednio się do tego zabierzesz, idealna łazienka może być także w Twoim domu! Wyszukaj styl, który odpowiada Ci najbardziej, wybierz meble i dodatki, a następnie dodaj coś od siebie, co sprawi, że będzie bardziej wyjątkowa. I gotowe!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wybierając sprzęty do swojej nowej łazienki, jesteś poddany różnym wyborom, jak konflikt pomiędzy wanną i prysznicem. Nie jest to sprawa łatwa, ale musisz zastanowić się, które zalety przemawiają do Ciebie bardziej. Wolisz długie kąpiele w wannie czy szybkie, orzeźwiające prysznice? To jedno pytanie rozwieje Twoją wątpliwość.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Wielu z nas pragnie zmian w swoim domu. Mamy nawet wizję, jak chcielibyśmy, aby on wyglądał. Na przeszkodzie jednak staje jedno - remont. Potraktujmy go jednak nie jako zło konieczne, ale szansę na podwyższenie naszych standardów i zmianę na lepsze. Zaplanuj wszystkie działania, rozpisz je i trzymaj się ich. Nim się obejrzysz, będziesz cieszyć się nowym, pięknym wnętrzem.