Koło - Seria Standard Plus

(9 produktów)
i

Osoby, które planują zamontować w swojej łazience kabinę prysznicową, powinny się zaopatrzyć w odpowiednio dobrany brodzik, obudowę oraz zestaw montażowy. Bogaty wybór tego typu produktów można znaleźć w kolekcji Standard Plus polskiej marki Koło. Dostępne są w asortymencie naszego sklepu internetowego 123lazienka.pl. Jeżeli nie wiesz, który z oferowanych produktów najlepiej sprawdzi się w Twojej łazience - skontaktuj się z nami! Z chęcią pomożemy Ci w zakupach.

Więcej informacji o Koło Standard Plus

Linia Standard Plus od Koło

Podstawowy element wyposażenia każdej łazienki to ceramika łazienkowa, w skład której może wchodzić między innymi prysznic. Do wyboru są dwa rozwiązania: z brodzikiem lub bez. Gdy kabina prysznicowa jest wyposażona w drzwi i ścianki, brodzik staje się niezbędnym elementem. Większość dostępnych na rynku kabin jest osadzanych na brodzikach, lecz sprzedawanych bez nich. Wówczas konieczne jest zaopatrzenie się w produkt tworzący spójną całość i gwarantujący stuprocentową szczelność. Na rynku można spotkać rozmaite rodzaje brodzików. Modele klasyczne montuje się na wylewce na płasko lub na nóżkach. Do wyboru są brodziki klasyczne (tak zwane samonośne, z panelem) oraz wpuszczane w podłogę. Kluczowe jest tutaj dopasowanie ich kształtu do formy oraz wymiarów kabiny prysznicowej. W kolekcji Standard Plus marki koło znaleźć można brodziki kwadratowe oraz półokrągłe. Najbardziej typowe modele mają głębokość wahającą się od 5 do 30 centymetrów. Wymiar ten należy uwzględnić zestawiając go z wysokością kabiny i łazienki tak, aby swobodnie mieściła się ona we wnętrzu. Najbezpieczniejsze rozwiązanie to dopasowanie brodzika polecanego przez producenta do konkretnej kabiny - unikniemy w ten sposób komplikacji podczas montażu. Ciekawą propozycję stanowią modele ze zintegrowaną obudową, które dostępne są w linii Standard Plus. Aby móc prawidłowo zamontować brodzik, należy zaopatrzyć się w specjalny zestaw, w skład którego wchodzi kształtownik zamknięty, nóżki oraz uchwyty ścienne.

Koło Standard Plus - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Stylowa łazienka w Twoim domu? Jasna sprawa! Wyobraź sobie, jak powinna wyglądać, poszukaj inspiracji, a następnie sprzętów i dodatków, które wpisują się w Twoją wizję. Spisz plan i do dzieła! Pozwól się ponieść wodzom fantazji, a przekonasz się, że plan stylowej łazienki był od samego początku w Twojej głowie.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Projektujesz wymarzoną łazienkę i nie wiesz, na jakie sprzęty się zdecydować? Ten wybór jest łatwiejszy, niż myślisz! Zastanów się, czy bardziej funkcjonalny okaże się prysznic, czy może potrzebujesz miejsca relaksu w wannie, a długie i gorące kąpiele pozwolą Ci się oderwać od codziennych trosk?

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remonty od zawsze kojarzą się z bałaganem i efektem, który nie zawsze może nas zachwycać. Kto powiedział, że właśnie tak ma być? Odważ się na ten krok i stwórz dom swoich marzeń! Zrób plan i poszukaj inspiracji. Gdy już będziesz cieszyć się nowym wnętrzem, sam będziesz się zastanawiać, dlaczego tak długo z tym zwlekałeś.