Koło - Seria Technic GT

(2 produktów)
i

Osoby poszukujące wysokiej jakości, trwałych, łatwych w utrzymaniu w czystości, a zarazem estetycznych elementów wyposażenia łazienki, zaopatrzyć powinny się w produkty dostępne w linii Technic GT znanej marki Koło, która na rynku działa od ponad 50 lat. W naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl, można znaleźć między innymi zestawy z miską wiszącą, bidetem lub pisuarem, stelaże oraz przyciski spłukujące z tej właśnie linii.

Więcej informacji o Koło Technic GT

Seria Technic GT w pigułce

Jednym z produktów dostępnych w linii Technic GT jest stelaż do WC o szerokości 40 centymetrów, wysokości 113 - 133 centymetry oraz głębokości 15 - 23,5 centymetra. Produkt może zostać zamontowany w narożniku i nadaje się do skompletowania z miskami wiszącymi oraz przyciskiem do stelaża Technic GT, a także miską wiszącą dla osób niepełnosprawnych. Wyposażyć można go także w system Smart Fresh. W komplecie znajduje się; śrubunek z zaworem kątowym ½’’ do podłączenia wody, rura odpływowa, szpilki do montażu miski, zaślepki instalacyjne, wkład odświeżający oraz instrukcja montażu. Bardzo ciekawie prezentuje się także zestaw Technic Gt Life! Rimfree, w którego skład wchodzi stelaż oraz miska. Mianem Rimfree określa się bezkołnierzowe miski WC, dzięki którym każdy z fragmentów wnętrza ceramiki jest łatwo dostępny, pozwalając na łatwe utrzymanie higieny. Technic GT to także bogaty wybór przycisków spłukujących. Do wyboru są tutaj modele zarówno okrągłe, jak i prostokątne. Do ich produkcji stosowane jest wysokiej jakości tworzywo sztuczne, cechujące się dużą odpornością na uszkodzenia. Tego typu element doskonale sprawdzi się w roli elementu dekoracyjnego łazienki. W linii Technic GT znaleźć można przyciski dwufunkcyjne, czyli umożliwiające spłukiwanie dwoma ilościami wody, co pozwala na kontrolowanie jej zużycia. To doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na oszczędnym gospodarowaniu wodą i możliwości ograniczenia jej zużycia. Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu i zapraszamy do zakupów.

Koło Technic GT - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Remont łazienki to zawsze bardzo kłopotliwa i stresująca sprawa, zwłaszcza jeśli mamy małe i trudne do urządzenia pomieszczenie. Odpowiedni projekt i aranżacja pomoże uzyskać fenomenalny efekt, który nie tylko zachwyci wszystkich gości, ale również zapewni maksymalną praktyczność i komfort, niezależnie od tego, jaki styl preferujesz.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Zaczynasz remont łazienki i zastanawiasz się, jakie wyposażenie będzie odpowiednie zarówno dla Ciebie i Twojej rodziny? Odwieczny problem to wybór między kabiną prysznicową a wanną. Poznaj wady i zalety obu tych elementów i wyposaż swoje wnętrze w taki sposób, aby spełniło wszystkie Twoje wymagające oczekiwania.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Planujesz przeprowadzić remont i nie wiesz, jak odpowiednio się do tego przygotować? Zacznij od dobrego planu, który pozwoli Ci na przygotowanie się do wydatków. Warto również zadbać o odpowiednie zabezpieczenie reszty mieszkania przed kurzem i wszelkimi uszkodzeniami. Sprawdź nasze porady, które sprawią, że remont stanie się przyjemnością.