Koło - Seria Ultra

(1 produkt)
i

Armatura łazienkowa cechować powinna się wysoką jakością, trwałością, odpornością na uszkodzenia oraz estetycznym wyglądem. Jedynie wówczas codzienne korzystanie z niej jest czystą przyjemnością. Wszystkie te wymagania spełniają produkty dostępne w kolekcji Ultra od popularnej polskiej firmy Koło, która na rynku działa od ponad 50 lat. Bogaty wybór produktów marki znajdziesz w naszym sklepie internetowym 123Łazienka. Zapraszamy do zakupów!

Więcej informacji o Koło Ultra

Kabina prysznicowa Ultra

Jednym z produktów dostępnych w kolekcji Ultra od Koło jest kabina prysznicowa charakteryzująca się lekkimi, delikatnie zarysowanymi profilami oraz estetycznymi uchwytami. Dzięki szeregowi innowacyjnych rozwiązań, produkt ten skutecznie pomaga w utrzymaniu łazienki w czystości przez długi czas. Kabina jest zarówno estetyczna, jak i w pełni funkcjonalna. Na uwagę zasługują tu między innymi zamknięte, pozbawione zakamarków profile i ukryte elementy mocujące eliminujące miejsca, w których mogłyby gromadzić się zabrudzenia, wilgoć oraz kurz. Szkło kabiny zostało pokryte specjalną hydrofobową powłoką Reflex marki Koło, która skutecznie ogranicza powstawanie nieestetycznych zacieków i osadów na jej powierzchni. Wyposażona jest ona także w innowacyjny system magnetycznego prowadzenia, który umożliwił całkowite wyeliminowanie rowków i trudno dostępnych miejsc. Aby je przetrzeć, nie ma konieczności wypinania drzwi z prowadnic przy pomocy zatrzasków. Zamiast tego, wystarczy delikatnie popchnąć je w dolnej części, by uzyskać nieograniczony dostęp do dolnego profilu kabiny (umożliwia to system Push2Clean). Po wyczyszczeniu, drzwi kabiny same wracają do pozycji wyjściowej, a wysokiej jakości magnesy neodymowe gwarantują cichą, pozbawioną luzów pracę elementów dymowych. To niezwykle innowacyjna kabina, która zachwyca zarówno swoim wyglądem, jak i dostępnymi rozwiązaniami. Sprosta ona oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Koło Ultra - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Remontujesz małą łazienkę i pragniesz dużych zmian? Nie wiesz, który styl będzie dla Ciebie odpowiedni? W naszym artykule znajdziesz wiele ciekawych inspiracji. Kochasz naturę – postaw na styl eko, a jeśli stawiasz na nowoczesność, idealny będzie styl high-tech. Dla fanów trendów z przeszłości, doskonały będzie styl retro.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Urządzając łazienkę, zawsze pojawia się to samo pytanie – wanna czy kabina prysznicowa. Oba rozwiązania mają swoich fanów, jak i przeciwników. W przypadku większych pomieszczeń nie ma dylematu, jednak mając małe łazienki, najczęściej decydujemy się na prysznic. Poznaj zatem zalety kabiny prysznicowej i dokonaj wyboru.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Myśl o remoncie napawa Cię strachem? Dzięki odpowiednim radom to przedsięwzięcie nie będzie już stanowiło żadnego problemu. Warto stworzyć plan działania i dokładnie przygotować się do zmiany aranżacji wnętrz. Najważniejsze to pamiętać o trzech zasadach, bez których żaden remont nie zakończy się sukcesem.