Koło - Seria Varius

(0 produktów)
i

Armatura znajdująca się w łazience powinna zarówno cieszyć oko, jak i być funkcjonalna oraz trwała. Wszystkie te wymogi spełnia kolekcja Varius od marki Koło, która na polskim rynku działa od ponad 50 lat. W serii tej znaleźć można między innymi wysokiej jakości deski sedesowe oraz bidetowe. Z pełnym asortymentem produktów z kolekcji Varius można się zapoznać w naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl. Zachęcamy do zakupów.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Koło Varius

Trwałe deski Varius

Wybierając deskę sedesową lub bidetową, pod uwagę należy wziąć nie tylko jej aspekty wizualne. Warto również zdawać sobie sprawę z faktu, iż ciepła, wilgotna toaleta stanowi doskonałe warunki do rozwoju bakterii mogących powodować różnego rodzaju infekcje. Na szczęście, z pomocą odpowiednio dobranych, antybakteryjnych produktów, możliwe staje się utrzymanie należytej higieny w łazience. Do produkcji antybakteryjnych desek stosuje się tworzywa sztuczne, zawierające specjalny proszek antybakteryjny niwelujący zarazki zarówno na powierzchni, jak i w wilgotnych zakamarkach. W jego skład wchodzą związki srebra oraz proszek szklany, które wykazują właściwości bakteriobójcze. Tworzywa sztuczne stosowane do produkcji antybakteryjnych desek muszą posiadać stosowne atesty PZH. Jednym z wykorzystywanych tu materiałów jest duroplast stanowiący połączenie metalu oraz ceramiki. Jest on twardy oraz kruchy. Do jego zalet zaliczyć można efektowny wygląd oraz łatwość w utrzymaniu w czystości. W tego typu deskach wykorzystuje się specjalne podkładki z elastomeru o właściwościach amortyzujących, które skutecznie zapobiegają przed ślizganiem się takiej deski po sedesie i obijaniu o jej krawędzie. W kolekcji Varius znaleźć możemy również deski wolnoopadające, które coraz częściej spotyka się w łazienkach. Mechanizm ich dyskretnego opadania bazuje na szczególnym systemie amortyzacji wyciszającym i spowalniającym jej opadanie. To niezwykle praktyczne rozwiązanie redukujące ryzyko uszkodzenia zarówno ceramiki, jak i samej deski.

Koło Varius - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Modna i funkcjonalna łazienka to duże wyzwanie, ale dzięki dostępności wyposażenia w różnych stylach i kolorach, z łatwością stworzymy wymarzone, eleganckie wnętrze. Przygotowanie do remontu należy rozpocząć od znalezienia wszelkich inspiracji, które przedstawią najpopularniejsze style, królujące w trendach łazienkowych.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wybór pomiędzy wanną a kabiną prysznicową jest trudny i ciężko wyłonić jednoznacznie zwycięzcę. Prysznic lepiej sprawdzi się w przypadku mniejszych pomieszczeń i często uznawany jest za bardziej oszczędny. Warto przeanalizować atuty kabiny prysznicowej i wanny przed podjęciem decyzji, by mieć pewność, że dokonało się słusznego wyboru.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Odpowiednie przygotowanie i szczegółowy plan działania składają się na sukces w przeprowadzeniu remontu. Ważne, aby nie tylko zadbać o kwestie wykończeniowe i wyposażeniowe, ale również o odpowiednich fachowców, zabezpieczenie reszty mieszkania, czy formę późniejszego sprzątania. Sprawdź nasze porady.