Pojemniki , sortowniki na odpady

(0 produktów)
i

W Twojej kuchni brakuje miejsca, które służyłoby jako sortownik na odpady? Chcesz kupić tego rodzaju produkt wykonany z ekologicznych materiałów? W takim wypadku zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Posiadamy pojemniki i sortowniki na odpady cenionego na rynku producenta Franke. Świetnie sprawdzą się one w każdym pomieszczeniu, są idealnie dopasowane wielkością do potrzeb klientów i przede wszystkim trwałe. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór tego rodzaju produktów. Z pewnością znajdziesz model, który najlepiej spełnia Twoje potrzeby i indywidualne preferencje.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Zobacz produkty z tej kategorii według producenta

Więcej informacji o Pojemniki , sortowniki na odpady

Wybierz ekologiczny sposób sortowania odpadów!

Firma Franke to ceniony na rynku producent pojemników na odpady, które z powodzeniem mogą znaleźć się w kuchni czy łazience każdego z nas. Wiele modeli wykonanych jest z ekologicznych materiałów, mianowicie z przetworzonych plastikowych butelek PET. To pomoc dla środowiska bez uszczerbku na komforcie użytkowania. Oczywiście w naszej ofercie znajdziesz również egzemplarze wykonane z antyseptycznych materiałów, które redukują rozwój bakterii nawet o 99 procent. To do Ciebie należy wybór, jaki rodzaj pojemników i ich ilość ma znaleźć się w Twoim domu. U nas kupisz modele z jednym zbiornikiem, a nawet takie, w których zamontowano ich trzy lub sześć! Zdecyduj także, z jaką pojemnością mają to być produkty. Proponujemy między innymi 7,5 oraz 14,5 litra.

Łatwy montaż i długa eksploatacja

Każdy pojemnik i sortownik na odpady wykonany przez producenta Franke został stworzony tak, aby każdy miał do niego dostęp w prosty i szybki sposób. Montaż odbywa się za pomocą odpowiednich prowadnic, uchwytów czy wkrętów, które zawsze dołączone są w zestawie. Nasz asortyment zawiera egzemplarze mocowane w drzwiach szafki lub modele, które wysuwają się z odpowiednio wykonanej obudowy. Montaż w szafce z wysuwanym frontem także w przypadku wielu modeli wchodzi w grę. Oczywiście to Ty decydujesz, jaki rodzaj wybrać. Zapewniamy jednak, że każdy pojemnik jest trwały i odporny na uszkodzenia, można go w prosty i szybki sposób wyczyścić, a także jeszcze prościej opróżnić. Zapraszamy do wyboru produktów firmy Franke, dostępnych w naszej ofercie!

Pojemniki , sortowniki na odpady - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Odpowiednio zaprojektowana łazienka daje masę satysfakcji. Zapewnia wygodną kąpiel i codzienną pielęgnację, jest ergonomiczna, a na dodatek interesująco się prezentuje. Przed rozpoczęciem aranżowania wnętrza zapoznaj się z kilkoma ważnymi poradami, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Ty też możesz stylowo urządzić łazienkę!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Jakie zalety zapewnia wanna, a czym charakteryzuje się kabina prysznicowa? Wiele osób stojąc przed wyborem typu armatury, nie ma pojęcia, jaką decyzję podjąć. Postanowiliśmy przeanalizować zarówno wanny, jak i kabiny prysznicowe pod wieloma aspektami. Dowiedz się więcej na ten temat.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Zbliża się remont, a Ty coraz bardziej się denerwujesz? Kompletnie niepotrzebnie. Wystarczy przed rozpoczęciem renowacji łazienki poznać kilka ważnych porad, aby odpowiednio zorganizować całą procedurę remontu. Dzięki temu efekty płynące z odświeżonego pomieszczenia będą jeszcze lepsze, a Ty przestaniesz się denerwować!