Laveo

(251 produktów)
i

LAVEO to polski producent z branży wyposażenia wnętrz, oferujący stylowe okapy, akcesoria kuchenne i łazienkowe, baterie kuchenne i łazienkowe, natryski, odwodnienia liniowe oraz zlewy granitowe. Wszystkie produkty zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, dzięki czemu nawet częste korzystanie z nich nie spowoduje, że szybko ulegną awarii czy zepsuciu. To modele wytrzymałe i wygodne w użyciu oraz łatwe w montażu.

Więcej informacji o Laveo

Laveo - Wyposażenie do kuchni i łazienki

Oferowanie produkty są odpowiedzią firmy na rynkowe zapotrzebowanie. Nie brakuje wśród nich więc istotnych dla kuchni i łazienek, nowoczesnych baterii, ważnych dla higieny osobistej natrysków, w tym również paneli z hydromasażem, deszczowni, słuchawek, węży natryskowych czy kolumn. Dostępne są również mniejsze, lecz równie ważne części, jak odwodnienia liniowe ścienne, podłużne czy punktowe podłogowe, ale też kuchenne okapy kominowe czy teleskopowe. Wszystkie produkty zyskały uznanie w oczach konsumentów, są chętnie nabywane nie tylko ze względu na wysoką jakość, ale też z uwagi na nieszablonowy styl.

Wprowadzenie rozwiązań cieszących się uznaniem

Warto zwrócić uwagę na technologie wykorzystywane przez firmę LAVEO, które pozwalają na wprowadzenie rozwiązań cieszących się uznaniem konsumentów. Takimi rozwiązaniami są między innymi cichy tryb pracy okapów, który nie zakłóca spokoju, wprowadzone w nich mechaniczne sterowanie, czy też energooszczędne oświetlenie i energooszczędne działanie silników. Innym ciekawym rozwiązaniem są poziomujące syfony i nóżki zastosowane w odwodnieniu liniowym, które znacznie ułatwiają montaż; system antykamień w produktach prysznicowych, co ułatwia czyszczenie i zmniejsza możliwość wystąpienia awarii. Z kolei w bateriach zastosowano aeratory służące napowietrzaniu, a jednocześnie warto podkreślić, że są to modele mieszakowe, co podobnie jak aeratory ma znaczący wpływ na oszczędność wody.

Nie tylko o innowacyjność

LAVEO dba nie tylko o innowacyjność w sferze technologicznej, ale również o dobór odpowiednich materiałów, dzięki którym oferowane modele mogą służyć swoim właścicielom w dobrym stanie przez długie lata. W przypadku okapów mamy do czynienia ze stalą oraz z elementami ze szkła hartowanego, odwodnienia liniowe wykonano ze stali 304, produkty prysznicowe również ze stali, z dodatkiem elementów z materiału ABS lub odlanych z mosiądzu, natomiast do produkcji baterii łazienkowych posłużył mosiądz MO59, a także mocne głowice ceramiczne. Doskonałe materiały to nie wszystko. Produkty LAVEO na tle innych firm wyróżnia również szeroka paleta wzorów. Tutaj każdy znajdzie coś dla preferowanego przez siebie stylu i coś odpowiedniego do indywidualnych potrzeb. Natryski ścienne czy podtynkowe w kolorze antycznego mosiądzu czy z elementami bieli, a także baterie umywalkowe, wannowe, natryskowe oraz bidetowe idealnie uzupełnią stylistykę wielu różnego typu łazienek. To modele, które sprawdzą się w stylu klasycznym, ale też w minimalistycznym, industrialnym, nowoczesnym czy glamour. Są w stanie sprawić, że każda łazienka czy kuchnia stanie się nie tylko użyteczna, ale również nabierze oczekiwanego przez właścicieli charakteru.

 

LAVEO - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Elegancka i stylowa łazienka to marzenie realne do spełnienia. Projektując wnętrze i wybierając styl, w jakim powinno być urządzone, warto zastanowić się, czy preferujemy bardziej klasyczne rozwiązania, czy jednak wolimy nowoczesność. Może więc styl eco, retro albo high-tech? Zainspiruj się jednym z nich i stwórz swoje unikalne wnętrze.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Jeśli nie potrafisz się zdecydować pomiędzy wanną a prysznicem, warto przeanalizować wady i zalety obu tych urządzeń. Coraz chętniej jednak wybieramy prysznic nie tylko ze względu na ograniczoną przestrzeń, ale również wygodę i możliwości oszczędzenia wody. Jednak wanna również ma wielu zwolenników. Nasze wskazówki pomogą Ci podjąć decyzję.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Mimo że myśl o remoncie zazwyczaj przeraża każdego z nas, odpowiednio zaplanowany i przygotowany plan tego przedsięwzięcia pozwoli na uniknięcie wielu trudnych i stresujących sytuacji. Warto pamiętać o podstawowych, często pomijanych zasadach dobrego przygotowania, a wszystko zakończy się sukcesem.