Szafki pod umywalkę

(63 produktów)
i

Szafki pod umywalkę to istotny element każdej łazienki. Nie tylko mogą dodać jej uroku, ale również są praktycznym rozwiązaniem. Na rynku mamy wiele rodzajów szafek pod umywalkę do wyboru. To od nas zależy w jakim stylu chcemy urządzić łazienkę oraz na czym nam zależy najbardziej.

Zobacz produkty z tej kategorii według producenta

Więcej informacji o Szafki pod umywalkę

Miejsce na przechowywanie naszych bibelotów

Szafki pod umywalkę umożliwiają nam przede wszystkim chowanie rzeczy, które na co dzień nie są potrzebne. Co zazwyczaj chowamy w szafkach pod umywalkę? Z reguły są to środki do czyszczenia łazienki, takie jak: mleczka, płyny, proszki oraz środki do czyszczenia toalet. To również świetne miejsce, aby schować rzeczy do mycia podłóg lub rzadko używane ściereczki. Szafki pod umywalkę są praktycznym rozwiązaniem. Nie tylko dzięki nim możemy zaoszczędzić miejsce. To również element ozdoby naszej łazienki. Możemy je dopasować do pozostałych mebli i cieszyć się piękną łazienką. Poza tym szafki pod umywalkę świetnie komponują się z całym zlewem, tworząc spójną całość. Niektórzy używają ich jako magazynku na ręczniki, dzięki czemu możemy znów zaoszczędzić miejsce i nie wieszać ręczników na wierzchu lub na uchwytach przyściennych. To idealne rozwiązanie do łazienek niewielkich, gdzie liczy się każdy centymetr przestrzeni.

Idealne rozwiązanie do małej łazienki

Kiedy urządzamy łazienkę, zwróćmy uwagę na wybór odpowiednich mebli do łazienki. Jeśli mamy mało miejsca dobrym rozwiązaniem do łazienki są szafki łazienkowe. Pamiętajmy, że szafki pod umywalkę powinny być nie tylko ładne, ale i praktyczne, czyli przede wszystkim pojemne. Ogromny wybór umywalek montowanych do ściany i nablatowych pozwala zrezygnować z postumentu i w pełni wykorzystać przestrzeń pod umywalką. Rozwiązaniem do małej łazienki jest umywalka mocowana do ściany w komplecie z szafką. Na rynku dostępne są szafki łazienkowe, które pasują do różnych modeli i różnych typów umywalek. W sklepie 123łazienka znajduje się wiele rodzajów szafek i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Wystarczy przede wszystkim sprecyzować swoje potrzeby i na tej podstawie wybierać co najlepsze

Na temat szafek pod umywalkę piszemy również na naszym blogu

Szafki pod umywalke mogą być wykonane z różnych materiałów. Dużą popularnością cieszą się meble z drewna oraz te lakierowane. Dzięki lakierowi nadajemy blasku naszym meblom i wyglądają lepiej.

Co jest ważne przy wyborze szafki pod umywalkę? Aby pasowała idealnie właśnie do umywalki. Do nowoczesnego zlewu nie wypada dobrać staromodnej szafki, bo całość nie będzie wyglądała dobrze.

Wybierając szafkę pod umywalkę mamy parę opcji. Możemy zdecydować się na podwieszaną lub stojącą. W przypadku drugiej opcji można zdecydować, w którą stronę będą się otwierać drzwi.