Filtruj (158 products)

Cena

180,00 zł - 2 385,00 zł

Szafki łazienkowe wiszące

(158 produktów)
i

Szafka łazienkowa wisząca to idealne rozwiązanie do wielu łazienek. Oprócz armatury łazienkowej, płytek, prysznica czy wanny każda łazienka potrzebuje jeszcze mebli. Przybornik kosmetyczny, płyny do kąpieli czy zapasowe ręczniki powinny mieć swoje miejsce w naszej łazience, niekoniecznie na widoku wszystkich z niej korzystających. Dlatego warto się zastanowić nad rozwiązaniami, które pozwolą nam ukryć bardzo potrzebne, aczkolwiek nie nadające walorów estetycznych akcesoria łazienkowe.

Zobacz produkty z tej kategorii według producenta

Więcej informacji o Szafki łazienkowe wiszące

Meble w łazience - Szafka łazienkowa wisząca

Szafki do łazienki wiszące - Szafek i komód do łazienki jest niezliczenie wiele. Wybór jest o tyle duży, że mamy w zakresie tych produktów wiszące, stojące, z różnego rodzaju materiału oraz o różnym kształcie i wielkości. Jeżeli tylko mamy koncepcję na zakup mebli, o wybór nie musimy się martwić. Różne modele oraz kolory tego asortymentu potrafią wprawić w zachwyt. Dzięki tak wielu propozycjom, każdy ma możliwość wyboru własnej, wymarzonej szafki łazienkowej, bądź też kompletu mebli. Można je dobrać tak, aby nie przytłaczały wnętrza, stanowiły całość z aranżacją oraz spełniały swoje najważniejsze funkcje. Dla najodważniejszych proponujemy szafki łazienkowe wiszące.

Szafka wisząca łazienkowa - Moda na minimalizm

W obecnych czasach zauważa się minimalistyczny trend w wykańczaniu wnętrz. Tyczy się to również łazienek. Producenci mebli łazienkowych coraz częściej pokazują jak prosta, zwykła szafka np. pod umywalkę, może nadać charakteru łazience. Jeżeli do tego jest jeszcze wisząca, to mamy gwarancję nowoczesności i niepowtarzalnego designu. Choć wybór w kolorach i rodzajach szafek łazienkowych jest ogromny, to każda z nich charakteryzuje się minimalistycznym wyglądem. Stawia się tu raczej na łączenie materiałów wykonania, np. drewna i płyty lakierowanej czy na różną paletę barw mebla. Niezmiennie jednak, bardzo dba się o to, aby przestrzeń we wnętrzu szafki była jak najbardziej pojemna i dobrze wykorzystana.

Na temat szafek łazienkowych wiszących piszemy również na naszym blogu

Już wiemy, że meble są niejako niezbędnikiem naszej łazienki. To, jakie będą w niej się znajdować zależy tylko i wyłącznie od nas samych. Polecamy w szczególności szafki wiszące, które swoim wyglądem i funkcjonalnością wprowadzą naszą łazienkę w stan lekkości. W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo wybór tego typu asortymentu, który z pewnością wprawi was w zachwyt.

Szafki łazienkowe, szczególnie te wiszące, to nieodzowny element naszej łazienki. Pięknie wyglądają i są bardzo funkcjonalne. Nadają naszemu wnętrzu lekkości oraz niebywałej nowoczesności. Występują w wielu barwach i kształtach. Potrzebna tylko nasza wyobraźnia oraz spostrzegawczość przy konkretnym zakupie.

Odpowiednie meble w łazience to wygoda i estetyka w każdym wymiarze. Łazienka dzięki nim staje się miejscem przytulnym i czystym. Nie ma zbędnie ustawionych rzeczy, pozostają tylko te, które są dekoracyjne. Utrzymanie czystości również jest wtedy dużo łatwiejsze. Modny design mebli sprawi natomiast, że nasza łazienka zmieni się nie do poznania